Başakşehir, Mevlüt Erdinç Transferini Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Mevlüt Erdinç Transferini Açıkladı

Hahaah napıyor bunlar yav. Gerçek olduğunu sanmıyorum. O kadar da değildir. Nerde çöp var topluyorlar çöplüğe döndü takım. Avcı aldırıyor olamaz bunları. Takımda 90 dk. kim koşacak emre mi :D Ş. Ligi hayali dağıttı bunları...

Bu başşak yabancı sınırlaması duyumu falan mı aldı acaba, Gökhan İnler ve Mevlüt transferleri bunu gösteriyor sanki

Ben bu Galatasaray taraftarını anlamıyorum. Adam golleri atmaya başlayınca neden biz almadık diye ağlıyorlar.
Başakşehir, büyüklerin çöplerini almıyor. Akıllı hamleler yapıyor tam tersi. Gökhan İnler, Mevlüt vs. bu lig için ideal isimler. Başakşehir alternatifi bol, sistemine uygun oyuncuları alıyor. Yaş ortalaması yüzünden şampiyonluğa erişemezler ya da yarışta kalamazlar ama gelecek sezon yine Avrupa Kupaları'nda yer alacaklar.

Bize gelmesin o ayrı konu. Bizim kalibremizde oyuncular değil bunlar. Ama lig için gayet iyi. Umut'un gol krallığında kafaya oynadığı bir ligde çok iş yapar.

Ben bu Galatasaray taraftarını anlamıyorum. Adam golleri atmaya başlayınca neden biz almadık diye ağlıyorlar.
Başakşehir, büyüklerin çöplerini almıyor. Akıllı hamleler yapıyor tam tersi. Gökhan İnler, Mevlüt vs. bu lig için ideal isimler. Başakşehir alternatifi bol, sistemine uygun oyuncuları alıyor. Yaş ortalaması yüzünden şampiyonluğa erişemezler ya da yarışta kalamazlar ama gelecek sezon yine Avrupa Kupaları'nda yer alacaklar.

Bize gelmesin o ayrı konu. Bizim kalibremizde oyuncular değil bunlar. Ama lig için gayet iyi. Umut'un gol krallığında kafaya oynadığı bir ligde çok iş yapar.
Gokhan Inler neysede Mevlut tam bir balon, Turkiye liginde oynamadigi icin nasil bir cop oldugu fazla anlasilmadi bu sezon goreceksin ptt 1.lig seviyesinde biri

SM-T560 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt