Başakşehir'den Arda Turan Açıklaması - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir'den Arda Turan Açıklaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taraftar Arda konusunda gereksiz duygusal davranıyor. Arda bir Galatasaray efsanesi değildir ne oynadığı dönemde ne sonrasında bu çizgide olmamıştır. Arda'nın Galatasaraylılığı televizyona çıkıp birkaç süslü lafla taraftarın duygularıyla oynamaktan öteye gitmemiştir. Transferin en güzel tarafı; Arda'nın futbolu bıraktığında kulüpsüz kalacak olması ve 40'lı yaşlara geldiğinde yae Sinan Abi biz Florya'da açlıktan mermerleri kemirirken yabancılar havuzlu evde oturuyorlardı diyemeyecek olmasıdır.

SON DAKIKA - Arda Turan'ın Bayrampaşa'dan çıkıp hemen bir yandaki ilçeye uzanan başarı öyküsü. Birazdan..

DTHU5guWsAonKMa.jpg

Aahhahah su akar yolunu bulur.. Tam takılacağı,delikanlılık kasacağı, acunla selfiler , emreyle öpücükler , burakla atarlar giderler , Gökselle yemekler...
GEL DE ARENADA İMPARABAMBAMBAMM YAPALM SENİİ!!!

Son düzenleme:
Art niyetin olmadigini kimse iddiaa edemez!

Basaksehir 7 milyon bir oyuncuya veremez. Kapilar arkasinda bir cok isler donuyor hepimiz biliyoruz.

Bizim maca gelsin bi bakalim.. bizim stada bir girsin bakalim... ARDA DISARI sozleri en hafiflerinden olur bunu bilsin.

yattigi yerde 7 milyon alirken 3-4 milyon anca alir basakta orda da kesinlikle kapali kapilar arkasinda olanlardan dolayidir.

Formu tutana kadar lig biter.
Ama Form tutup bide uyum sağlar ise fark yaratacak oyuncu yani.
Bizde istemem hiç bir şekilde kişiliği ve çevresi sayesinde.

Italyada kasaba klubune gitse daha huzurlu olacak. Burada kendi kendini bitirecek.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı'nda (FIFEX) konuşan Abdullah Avcı, Arda Turan transferinin kolay olmadığını belirterek, ''Arda transferi kolay görünmüyor. Perşembe, cumaya kadar belli olacak. Barcelona ayağının çok kolay olmayacağını düşünüyorum. Belki sponsorluk bile bulmak gerekecek'' ifadelerini kullandı.

Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı'nda (FIFEX) konuşan Abdullah Avcı, Arda Turan transferinin kolay olmadığını belirterek, ''Arda transferi kolay görünmüyor. Perşembe, cumaya kadar belli olacak. Barcelona ayağının çok kolay olmayacağını düşünüyorum. Belki sponsorluk bile bulmak gerekecek'' ifadelerini kullandı.
Baskani iki sponsor diye aciklama yapti, Tenik Direktör sponsor bulmak gerekecek diyor.
Hangi paralar ile finanse edilecegi üc asagi bes yukari malum ya neyse.

Yani Belediye bi el atsın diyor.

sent via GSC

sponsor dedikleri siyasi taraftan atılacak sadakadır. damat fm oynar gibi başkancılık oynuyor kendi çapında, baba bana ardayı al der gibi hal ve tavırlar içinde bi süredir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt