Başakşehirli Futbolcular A Spor Muhabirine Saldırdı!


C-BkE6XXsAAYJ7s.jpg:large

Çaykur Rizespor ile 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehir kafilesindeki bazı futbolcular ve kulüp çalışanları, maç sonunda görüntü alan bir televizyon kanalının kameraman ve muhabirine saldırdı. Olayda yaralanan muhabir ve kameraman polise giderek şikayetçi oldu

Doğan Haber Ajansı’nın haberine göre; maç sonunda teknik direktörler basın toplantısı yaparken Medipol Başakşehirli Emre Belezoğlu, tel örgüler arkasında kendisine sevgi gösterilerinde bulunan bazı taraftarlarla görüştüğü sırada arka taraftan bir taraftar küfür etti.

Bunun üzerine küfür eden taraftara tepki gösteren Emre Belözoğlu ve bazı futbolcular, ardından da A Spor muhabiri Selman Kutlu ve görüntü alan kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım’a saldırdı. Saldırı sonucu yaralanan iki gazeteciyi polis futbolcuların arasından güçlükle aldı.

Polisin araya girmesiyle uzaklaştırılan futbolcular otobüse bindirildi. Olayda başından yaralanan Selman Kutlu ile kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım hastaneye götürüldü. İki gazeteci polise giderek şikayetçi oldu.

Gama Spor
 
Eden bulur şeref yoksunu. Maç içinde çok futbolcuya laf etmişizdir lakin maç bitince geçer gider; ama sen ve Volkan başınıza ne geliyorsa, size ne söyleniyorsa hakediyorsunuz.
 
Birsey cikmaz arkasinda saglam kisiler var. Ceza bile yemez, muhtemelen sembolik bir para cezasi öder ama o bile muamma.
 
Futbol Merkez‏ @Futbolmerkez
Başakşehir'li bazı futbolcuların A Spor muhabiri ve kameramanına saldırdığı o anlar. Ufuk Ceylan, tekme atıyor!

C-Bmj2XW0AERFtQ.jpg
 
Üst Alt