Başakşehirli Futbolcular A Spor Muhabirine Saldırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehirli Futbolcular A Spor Muhabirine Saldırdı!

Başka bir ulusal kanal olsa üstünü kapatırlar derdim de A Spor olunca işler değişir gibi. Malum hükümet yandaşı bir kanal. Emre de eski cemaatçilerden.

Bilemedim şimdi. Bu olay kolay kolay kapanmaz gibi.

C-BrdScWAAA9rhb.jpg

C-BreGVXsAEX9SS.jpg

A Milli Takım kalecisi Volkan Babacan, işini yapmaya çalışan yere düşmüş basın çalışanlarını tekmeliyor!

C-BqYcvXUAAfO5O.jpg

Simdi ben stad etrafinda birine ucan tekme atsam hic bir sey olmamis gibi elimi kolumu sallaya sallaya yoluma devam edebilirmiyim?

Bunlar futbolcu diye otobuse binip gidebiliyor mu simdi?

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan: "Benim gözümde Medipol Başakşehir küme düşmüştür." (A Spor)

Maç bittikten sonra takım otobüsüne gitmek için stattan dışarı çıkan Emre Belözoğlu'nu bir taraftarın kolundan çekerek hakaret ettiği öğrenildi. Taraftarla söz dalaşına giren Belözoğlu'nu bu sırada A Spor kameramanının çektiğini gören Başakşehirli bir grup futbolcu, kameramana çekmemesi için uyarıda bulundu. İddiaya göre A Spor kameramanının, Başakşehirli futbolculara küfürlü olarak "Niye çekmeyeyim a..... koyayım" dediği ileri sürüldü. Bunun üzerine aralarında Ufuk Ceylan'ın da olduğu olduğu bir grup Başakşehirli futbolcu orada bulunan A Spor muhabiri ve kameramanına saldırdı.

A Spor kameramanı olaylar üzerine darp raporu aldı ve şikayetçi oldu.

http://turkfutbol.com/rizede-olay-810/

Ahmet Çakar: "Utanmaz, rezil bazı Başakşehirli oyuncuların A Spor muhabirini dövmeleri kabul edilemez."

Ahmet Çakar: "Kaleci Volkan Babacan ve Yalçın gibi sahte kabadayıların bir korumasız muhabiri dövmeleri Başakşehir'in sempatisini sıfırladı"

Simdi goruntuleri izledim

1 gazeteciye 5-6 oyuncu daliyo, vay serefsizler vay, adam orda isini yapiyor, sanki adam sizi cekmek icin can atiyor terbiyesizler

Umarim Volkan Babacan'i artik A Milli Takim'da izlemeyiz, Yalcin Ayhan, Ufuk, bir kac oyuncu daha var

Üst Alt