Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Basbakan ile Senes Erzik Gorusmeleri baslamis..Ya sabır.. Kandil günü küfür etmiyim diyorum insanı zorluyorlar
 
Cevap: Basbakan ile Senes Erzik Gorusmeleri baslamis..Süreci yönetmesini istiyebilirler ama kabul ediceğini sanmıyorum
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başlamış...Şenes Erzik gelirse Fenerbahçe düşmez, kaldı ki zaten düşürülmeyecek maalesef.
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başlamış...Senes Erzik´e sicak bakiyorum ben acikcasi. UEFA´nin 2.Baskanligini yaptiktan sonra birden UEFA´ya karsi adimlar atacagini düsünmüyorum ben acikcasi. Hayirli kararlar alacaktir bence. Keske gelse
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı"Şener Erzik'le görşmelere başlandığı borsaya bildirildi." Haberin başlığını görünce aklıma bu geldi.
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri BaşladıBaşbakan yasa çıkarsın hersene Fener şampiyon olcak diye , boşuna uğraştırmasın bizi burlarda !!!
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başlamış...Senes Erzik´e sicak bakiyorum ben acikcasi. UEFA´nin 2.Baskanligini yaptiktan sonra birden UEFA´ya karsi adimlar atacagini düsünmüyorum ben acikcasi. Hayirli kararlar alacaktir bence. Keske gelseBende tam tersine Şenes Erzik'e senin orada bağlantıların var çözersin bu işi diyeceklerini düşünüyorum bizde bu işler böyle yürüyor
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri BaşladıŞenes gelirse Fener %100 düşer.Yalnız şenes başkan oldukça fener acayip kollanır,bank asyadan yenilgisiz gelirler lige.Lige geldikten sonraki sene de şampiyon olurlar Şenes sayesinde.
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri BaşladıDemek Şenes Erzik Fenerbahçe'nin hamisiyle Uefa'ya aracılık görevine getirildi.Başbakan Şenes aracılığıyla Uefa'ya şöyle mi diyordur acaba

"Çocuklar yapmış bir hata, hadi büyüklük sizde kalsın yapın bir abilik,hadi ama uzatmayın artık, hem daha Avrupa şampiyonası düzenleyeceğiz, ihaleler filan bıdı, bıdı...":)
 
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri BaşladıUzun yıllar UEFA'nın en üst kademesindeki adam, gelip de niye Fener'i kurtarsın?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt