Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Basbakan ile Senes Erzik Gorusmeleri baslamis..

Ya sabır.. Kandil günü küfür etmiyim diyorum insanı zorluyorlar

Cevap: Basbakan ile Senes Erzik Gorusmeleri baslamis..

Süreci yönetmesini istiyebilirler ama kabul ediceğini sanmıyorum

Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başlamış...

Şenes Erzik gelirse Fenerbahçe düşmez, kaldı ki zaten düşürülmeyecek maalesef.

Senes Erzik´e sicak bakiyorum ben acikcasi. UEFA´nin 2.Baskanligini yaptiktan sonra birden UEFA´ya karsi adimlar atacagini düsünmüyorum ben acikcasi. Hayirli kararlar alacaktir bence. Keske gelse

Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

"Şener Erzik'le görşmelere başlandığı borsaya bildirildi." Haberin başlığını görünce aklıma bu geldi.

Başbakan yasa çıkarsın hersene Fener şampiyon olcak diye , boşuna uğraştırmasın bizi burlarda !!!

Senes Erzik´e sicak bakiyorum ben acikcasi. UEFA´nin 2.Baskanligini yaptiktan sonra birden UEFA´ya karsi adimlar atacagini düsünmüyorum ben acikcasi. Hayirli kararlar alacaktir bence. Keske gelse

Bende tam tersine Şenes Erzik'e senin orada bağlantıların var çözersin bu işi diyeceklerini düşünüyorum bizde bu işler böyle yürüyor

Şenes gelirse Fener %100 düşer.Yalnız şenes başkan oldukça fener acayip kollanır,bank asyadan yenilgisiz gelirler lige.Lige geldikten sonraki sene de şampiyon olurlar Şenes sayesinde.

Demek Şenes Erzik Fenerbahçe'nin hamisiyle Uefa'ya aracılık görevine getirildi.Başbakan Şenes aracılığıyla Uefa'ya şöyle mi diyordur acaba

"Çocuklar yapmış bir hata, hadi büyüklük sizde kalsın yapın bir abilik,hadi ama uzatmayın artık, hem daha Avrupa şampiyonası düzenleyeceğiz, ihaleler filan bıdı, bıdı...":)

Uzun yıllar UEFA'nın en üst kademesindeki adam, gelip de niye Fener'i kurtarsın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt