Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü


İstanbul'da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.00 sıralarında Kısıklı'daki evinden ayrılarak Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne geçti.Başbakan'ın ofise girmesinden kısa bir süre sonra da ayrı ayrı minibüslerle, yapımcı Acun Ilıcalı ile futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ofise girdi. Görüşmeyle ilgili herhangi bir açıklama ise yapılmadı.DHA
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile GörüşüyorCemaat cemaat diye oraya buraya salya sümük ağlar şerefsiz fenerliler ama Acun u temsilci olarak her yere yollarlar.Oldu olacak Acun başkanları olsun tamolsun.
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile GörüşüyorBirde Başbakan aylarca bizimkilere 1 dk bile görüşme vermedi okadar istenmesine rağmen ama Acun ve Rıdvan la neredeyse adamlar her istediğinde görüşüyor buda ayrı bir olay.
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile GörüşüyorKoskoca Türkiye Cumhuriyeti Basbakaninin böyle Insanlara ve bu tür önemsiz bir Konuya nasil böyle çok zamani oluyor hayret...!!!
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile GörüşüyorEn son GS maçinda dev bir sandik pankarti açin demistik.. açmamaya devam etsin bizimkiler...
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüşüyordiktatörlük diye buna derim iste, acun ve ridvan yalamalari yine is basinda.
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile GörüşüyorBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Geçmiş olsun'' dileğinde bulunmak isteyen futbolcular Mesut Özil ve Arda Turan ile eski milli futbolcu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ile program yapımcısı Acun Ilıcalı'yı kabul etti.İspanya'nın futbol takımı Real Madrid'de oynayan Mesut Özil ve yine İspanya takımı Atletico Madrid'in oyuncusu Arda Turan ile eski milli futbolcu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ve program yapımcısı Acun Ilıcalı, 2 ayrı araçla Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne geldi.Başbakan Erdoğan, ''Geçmiş olsun'' ziyaretine gelen Özil, Turan, Dilmen ve Ilıcalı ile bir saat görüştü.Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da bulunduğu görüşme, basına kapalı olarak gerçekleşti.TRTSPOR
 
Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüşüyorhadi öyle olsun o zaman, ama yinede garib, dünyanin hangi yerinde gici cirik tv yorumcusu ve tv yapimcisi basbakni istedigi gibi ziyaret eder? Milli Futbolcu olmayan bir adam bunlara dahil(Özil). Bende Almanyada yasiyan bir Türküm, istesem Basbakanin yanina gidebilirmiyin???? Mesut gibi Almanim diyede dolasmiyorum ortada !
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt