Başbakan-M.A.Aydınlar Görüşmesinin Detayları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan-M.A.Aydınlar Görüşmesinin Detayları

Cevap: Başbakan-M.A.Aydınlar Görüşmesinin Detayları

bomba haberler düşmeye başladı medyada Alemdar abinin bu topiğinden sonra yoksa kaynak senmisin abi ?

@ftw1905

Ftw

Özet : Kısaca UEFA 3.Lig'e düşürülsün diye istemiş, pazarlıklıkar olmuş şuan Şampiyonluk + Primi iade, 20-25 puan silme, 3-5 Yıl FB'ye ceza.

Alemdar Reis yazmasaydı da, birazcık mantık kullanarak ; bunun böyle olacağı öngörülebiliyor zaten .

Fb küme düşmezse , Milli takım "Dünya Kupası" ve "Avrupa Şampiyona"sına gidemez .

Tr de , hiç bir spor organizasyonu için evsahibi adayı olamaz .

Yahu bırakın şu Ftw1905 kardeşimizi yaa :)

Böyle bir şey olabilir mi ?

UEFA 3. Lige düşsün isteyecek , pazarlıkla -25 puana düşürülecek ceza ?

Benim bildiğim pazarlığın amacı orta yolda buluşmak :asd:

Siyasi baskıyla cezanın indirilmesi sağlanacak falan diyor ftw aldığı duyumlara göre de ama UEFA siyasilerin karışmasını pek istemez bence.

Burasi Türkiye, oluyor burada öyle seyler :D Bekleyelim, görelim.

Siyasi baskıyla cezanın indirilmesi sağlanacak falan diyor ftw aldığı duyumlara göre de ama UEFA siyasilerin karışmasını pek istemez bence.

Ftw'nin yazdığı çok mantıksız .

1-UEFA pazarlık yapmaz . Yapsaydı zamanında siyasi baskının kralını yapan İtalyan hükümeti ile yapardı pazarlığını .

2-Hadi UEFA yaptı pazarlığını diyelim . Ulan adamlar Fb'nin 3. Lige düşmesini isterken , 1.Lig'de kalıp -25 puan ceza almasına evet der mi ?

Biraz sağduyu pls .

UEFA'nın fener için pazarlık yapabileceğini düşünmüyorum bile. Karşılarına dava açmış bir takıma gelin pazarlık yapalım ne kadar az ceza verirsek o kadar iyidir gibi yaklaşım sergileyeceği düşünülemez. Zamanında İtalya - İsviçre - Yunanistan gibi ülkerle pazarlık ederek mi ceza verdiler. Zira o ülkeler ile Türkiye kıyaslanamaz malesef. (lobi bakımından)

Bende pazarlık olayına pek inanamıyorum .UEFA neden pazarlık yapsın ki ? Pazarlık iki tarafada kar sağlayacak bir girişimin adıdır .UEFA fener düşmez ise ne gibi bir kar elde edecek ?Ayrıca bu kadar bariz şekilde AKP Fenerbahçeyi ligde tutarsa kendi düşer.

Arap saçına döndü iyice. Açıklayacaksanız açıklayın arkadaş bu ne ya. Düştü düşecekler düşmüyorlar düştüler vs vs

Açıklayın artık fenerlilerde kurtulsun bizde.

dün değil evvelsi gün...

Gn.kur bşk. tutuklandı dedim...

alenen tehdit edildim la...

gerçi bugün gerekli yerlere şikayetimizi ilettik...

kimseden korkmayız...

bu arada saat 20 54'de tutuklandı dedim karar gece yarısını geçtikten sonra çıktı şahidimde yunuz boğazlıyanlıdır...

birde kaynak çok sağlam yoksa yazmam emin olmadan kaynak sağlam olduğundan hertürlü yazdım buraya napayım...

dün değil evvelsi gün...

Gn.kur bşk. tutuklandı dedim...

alenen tehdit edildim la...

gerçi bugün gerekli yerlere şikayetimizi ilettik...

kimseden korkmayız...

bu arada saat 20 54'de tutuklandı dedim karar gece yarısını geçtikten sonra çıktı şahidimde yunuz boğazlıyanlıdır...

birde kaynak çok sağlam yoksa yazmam emin olmadan kaynak sağlam olduğundan hertürlü yazdım buraya napayım...

3. Lig'e mi yoksa Bank Asya'ya mı sence reis ?

Üst Alt