Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Sabaha kadar Narcos dizisini izledim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Sabaha kadar Narcos dizisini izledim"

Narcos-Cinerituel-731x411.jpg

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, İspanya’ya gitti. Başkent Madrid’de Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSÖ) ‘Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Sağlık Sistemleri’ başlıklı toplantısına katılan Akdağ, bir konuşma yaptı.

Akdağ, tecrübe kazanmak için Kolombiyalı uyuşturucu kartelli Escobar’ı anlatan Narcos dizisini sabah 4’lere kadar ayakta kalarak izlediğini söyledi.

NTV

Başımıza taş yağacak. Sen misin sabaha kadar film izleyen. 2000'ler öncesi dönemi anlatıp boşa zaman kaybetmeyeyim. Adam sağlıkta çağ atlattı desem yine saldırılacak. Sonuçta burada yorum yapan herkesin ailesinden illaki 3-5 kişinin Harvard'da ders vermişliği vardır.. Bunlar önemsiz şeyler :asd22:

Başımıza taş yağacak. Sen misin sabaha kadar film izleyen. 2000'ler öncesi dönemi anlatıp boşa zaman kaybetmeyeyim. Adam sağlıkta çağ atlattı desem yine saldırılacak. Sonuçta burada yorum yapan herkesin ailesinden illaki 3-5 kişinin Harvard'da ders vermişliği vardır.. Bunlar önemsiz şeyler :asd22:

hehe çok komik.

Bu ne?

Niye illa herkes sizin gibi sallamak zorunda mı ?
Millet işine gelmeyen herşeyin aynen böyle hesabını sorup tepedekilere diktatör demeyi iyi biliyor .
TR'deki bakanların seviyesini sorgulayanlara Bu ne ? Demiyorsunda ben bu bakanın Harvard'da ders verecek kadar donanımlı olduğunu söyleyince mi sorun oluyor..

"Mal" desem ilgili kelimeye acırım bu kadarını da hak etmemişti diye :red: Söz gümüş ise sükut altındır diyerek susmak en hayırlısı gibi görünüyor.

Üst Alt