Başbakanımızın Annesi Tenzile Erdoğan Vefat Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakanımızın Annesi Tenzile Erdoğan Vefat Etti

Cevap: Başbakanımızın Annesi Tenzile Erdoğan Vefat Etti

ateş düştüğü yeri yakar her ölümde olduğu gibi belki bu saatten sonra anlamıştır şehitlerimizin tek tek öldüğünde onun rahatlığı bana batıyordu belki bundan sonra anlar şehit ailelerini

allah rahmet eylesin.

Şu başlıkta bile inceden siyasi görüşünüzü yansıtabiliyorsunuz, tebrik ederim. :)

bir insan siyasi takintilari yuzunden gonul rahatligiyla

Allah rahmet eylesin

diyemeyebilirmi

gorduk olabiliyormus

baba olduktan sonra ana nedir anlayacagiz hepimiz

en azindan bana oyle oldu

Beyler yazıyorsanız yazın Rahmetinizi...

Yazmıyorsanız Gölge etmeyin...

Adamıda hasta etmeyin...!!!

İnsanlık öğretecek halimiz yok size bu saatten sonra...

Kayıpların sağı, solu, önü arkası olmaz. İnsanların acılarına karşı saygılı olmak zorundasınız. Elinizden hiç bir şey gelmiyorsa, en azından susmayı bilmelisiniz.

Acılar rant kapısı, nefret boşaltım istasyonları olarak kullanılmamalı, kullanılamaz. Kullananlardan farkınız olsun istiyorsanız da ona göre davranın.

Netice de beğenelim beğenmeyelim Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın annesi vefat etmiştir. Başı sağolsun. Merhumenin de toprağı bol olsun.

Allah rahmet eylesin. Mekanını cennet eylesin ..

edit: evet şu konuda bile siyaset yapılmış. bir insanın böyle bir günüde bile siyasi laf atılmış. tebrik ediyorum en icten dileklerimle

Başbakanımızın başı sağolsun. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin ne diyelim.

Böyle bir zamanda bile hala siyaset yapmaya çalışanları da tebrik ederim.Resmi olarak insanlıktan çıktığınızı belgelediniz...

Üst Alt