Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Konuyu siyasi açıdan yanlış yere çekmesseniz sevinirim. Ben başbakanın "Thatcher modeli" açıklamasını oy korkusu ile yaptığını düşünüyorum. Ama unutmasınki 25milyon Galatasaray taraftarı var.

Peki Başbakanın bu çıkışı siyasi düşüncenizi ne kadar etkiler? Eğer 5yıl kendimizi men edersek seçimde Galatasaray taraftarı bunu nasıl değerlendirir. Buyrun ankete.

Cevap: Anket:Başbakanın açıklamaları oyunuzu etkilermi?

Etkiler. Söylediklerimle etrafımdakileri de etkilerim. En az 4-5 kişiyi de yanıma alırım ; )

bu son açıklamalarından sonra sayın başbakana ve partisine oy atacak bir tane Galatasaraylı varsa yazıklar olsun ona ve Galatasaraylılığına.

Anketi de açmayı başardım sonunda hadi bakalım oylarınızı görelim:)

Cevap: Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Asıl soru şu olmalı ;

başka partiye oy veren fenerliler başbakanın açıklamalarından sonra akpye oy verir mi?

Tabi ki veririm. Bu konuda eleştirimi de yaparım.

Galatasaray bir spor kulübü ve bizler de bir sporu seven bunun için bir takım tutan taraftarız olay bu. Bundan daha önemli meseleler var hayatta. Ve inşallah ömrü el verdiği sürece Başbakanımız başımızdan eksik olmaz. Benim için asıl şimdi ona oy verme dönemi başlıyor. Eleştirimi de gereken şekilde iletirim. Bu 'thatcher' olayı gibi saçma çıkışlarda olduğu gibi tepkimi koyarım.

Bu olayda rant sağlamak için hukuksuzluğa başvuran kişinin diğer konularda aynısı yapacağı bariz. Bu olay sadece spor deyip geçilecek bir şey değil,iktidarın gerçek yüzünü hala göremeyenler için bir fırsattır kanaatimce.

Şuan 17 yaşındayım ve zaten gelecekte oy vermeyi planlamıyordum.Bu olaydan sonra hayatta vermem.

Başbakan'ın açıklamaları talihsizlik.Bu açıklamalar kendisinin idealist biri olmadığını gösteriyor.Açıkçası böyle Başbakan,böyle TFF ile biz arpa boyu kadar yol alamayız.

Oyumuzu etkilesin yada etkilemesin önemli değil de, oyunumuzu etkilemesin yeterki.

Açıkçası özel yaşantımızda önemli yer edinen şeyler var. Bu konuya daha farklı bir biçimde tabi ki bakmak gerekir. Ama ben hayatımı Galatasaray sevgisi üzerine kurmuş ve günümün her adımında Galatasaray ile yaşayan bir sevdalı olarak bu süreç ile ilgili çok açık ne net konuşuyorum. İlk başlarda gösterdiği dik duruşu gösteremediğini düşünüyorum. Kendisi oy kaygılarına göre bu süreci yürüttüğüne göre, halkında buna aynı şekilde cevap vermesi gayet normal. Sen madem böyle yapıyorsun, işte sana böyle. Hani bazıları derler, takım tutar gibi siyasi olaylara bakmayın diye. Tabi ki haklı olduğu taraflar vardır. Ama sergilenen tavır böyle değil. Kendileri bu işin bizzat içinde artık, bir taraf olmuş durumda gözüküyor. Ha bu arada AKP'ye hiç oy da vermedim.

ne zaman akp futbolun içine girdi türk futbolu geriye gitmeye başladı

Abi unutmadık Ulusoy TFF başkanı olmasın diye nasıl uğraştıklarını,Haluk Ulusoy onlara rağmen başkan olmuştu.Unutmadık Bakan müşavirinin GS taraftarına nasıl küfrettiğini.Bunları unutanlar var aramızda!

Üst Alt