Basında Çıkan Aysal Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basında Çıkan Aysal Haberleri

Cevap: İşte Ünal Aysal'ın Bombası !!!

milliyet güzel sallamis :D

ama kusczak bölümünde yalani iyice ortaya cikarmis...zaten 2 aydir kusczak diyorsunuz be birader...aysal ismi ile niye karistiriyorsunuz ...

volkan, sercan, selcuk ile gs#nin ilgilendigi zaten 1-2 yildir yazilip ciziliyor...dönüp dolastirip ayni haberi getiriyorlar önümüze...uyuduruk haber yapan gaztelere yasklanmali

2 ay öncede Drogba haberleri çıkıyodu, ama Ünal Aysal'ın ismi yoktu hiç ortalıkta, demek ki basınımız gene kalitesini konuşturup geleceği görmüş:tiphat: Ama yersen:)

Ne Sercan'mış arkadaş satamadılar gitti büyüklere. Rusya'ya gittiydi de kurtulacaktık ne güzel. Herkes biz gibi enayi mi? Sardılar gene başımıza bu belayı. Ödüm kopuyor bu adama alıp kazıklanacağız diye.

Cevap: Yakın geçmişteki bir ünal aysal röportajı !

Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp koyma buraya! Ünal Aysal'ı tanımak isteyen, kendi araştırıp tanımalı. 2-3 satı yazıyla olup bitecek şeyler değil bunlar.

Cevap: Aysal planlarını yapıyor!

Abi bu CEO lar başkasının emrinde çalışan profesyoneller değil mi? Eğer öyleyse bize nasıl zaman ayıracaklar. Hayır ben olmaz demiyorum. İyi olacaksa tabi olsun. Ama anlatır mısınız eğer biliyorsanız?

eskiden yonetim kurulu baskanıydı işte adı simdi CEO oldu..

İcra kurulu başkanı ya da yönetim kurulu başkanı (İngilizce: CEO, Chief Executive Officer), bir şirketin, örgütün ya da acentenin en üst dereceli yöneticisi.

Nispeten az hissedarı olan şirketlerde (closely held corporations), geleneksel olarak CEO aynı zamanda yönetim kurulu başkanıdır. Özellikle, bir kişi başkan ve CEO ünvanlarını elinde tutarken başka biri de başkanlık görevindedir ya da bir şirketin günlük işlerini yürütmekle sorumlu yöneticisi (chief operating officer - Coo) olur. ABD'de başkan, Birleşik Krallık'ta ise CEO terimi tercih edilir. Bu yönetimin altındaki yönetici ABD'de İcra Kurulu Başkan Yardımcısı (Executive Vice President), Birleşik Krallık'ta ise Yetkili Müdürdür (Executive Director). Halka açık şirketlerde CEO ve başkanlık görevleri birbirlerinden ayrılabilir.

tabi zaman konusuna gelince orasını bilmiyorum artık ayırabilcekler heralde ki gircekler.. bakalım gorcez.. :)

Bu gazetecilik ne kadar kolay bir meslekmiş yahu.Salla babam salla.Eski bir haberi yeni bir başlığın altına yapıştır gitsin.Al sana bomba haber.

bunlar daha başlangıç, yakında DavidVilla, Macherano, Rooney bile Galatasaraya getirir fotomaçı takip edin:asd:

çok iyi bi yönetim kurulsun da gerisi gelir zaten.. drogba ve selçuk süper olur gerisi boş

Cevap: Denizli-Tulun işbaşına!

ulan fotospor...yatacak yerin yok tinerci fotospor... bu gazeteden çedirdek külahı bile yapılmaz varlığı dünyaya zarar... denizliymiş haha hiç güleceğim yoktu.

Üst Alt