Basında Çıkan İsimlere İtibar Etmenin Zararları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basında Çıkan İsimlere İtibar Etmenin Zararları

Ben bir öneri paylaşmak istedim. Biliyorsunuz dün Fatih hocamız biz neden tv ye çıkmıyor derken IG TV den bir açıklama yaptı. Gayet yerinde ve beklentilerin hangi yönde olacağına dair paylaşımlarda bulundu. En çok dikkat çeken sözü ise duyumculara idi. ''Bizlere ihanet,sizlere(taraftara) kötülük ediyorsunuz'' diye. Burdan birçok anlam çıkartabiliriz. Gizli gizli yürüttükleri birçok transferler var, bunlar arasında tabiki de büyük oyuncular da var ve oyuncuları makul bir bedelle kiralayabiliriz. Fakat basına düştü mü bu isimler hepsi yüksek etkileşimler alıyor ve piyasası olan isimler olduğu için değerleri birden yükseliyor veya oyuncuyu klüp başkanıyla yakın temas kurarak gizliden kiralamak istiyoruz ki bu oyuncular potansiyeli yüksek isimler, O kişileri alma imkanımız olsa da basına sızdığı an talipleri birden artıyor ve bizim alma ihtimalimiz nerdeyse ortadan kalkıyor. Dün hoca özellikle bunu vurguladı. Ve yalanladığı isimlerle mutlak temas haline geçmiştir ama dışa yansıdığı için bir ihtimal olsa da o da ortadan kalkıyor. Yani emekleri bir nevi boşa çıkıyor. Yoksa hoca ne yapsın elin duyumcusunu basına ifşa ettirsin. İşi bile olmaz. Lafı fazla uzatmayacağım hoca ve teknik ekibi gereken emeği veriyor. Dedikleri gibi listedeki isimler önceden hazır durumda ve onlarla görüşme halindeler. Ek olarak birkaç büyük oyuncuya gizliden kontrat önererek basına yansımadan kiralık olarak alma peşindeler. Bizim yapmamız gereken bundan sonra basına çıkan isimlere pek itibar etmemek ve gündem yaratmamak. Kamp dönemi başlıyor zaten hoca gereken açıklamaları sık sık yapacaktır ve transferler gelmeye başlayacaktır. Dediği gibi resmi site dışında kimseye itibar etmeyelim,eksikler belli çalışmalar sürüyor ,belirli hedefler doğrultusunda oyuncular alınacak.
Hadi selametle :)
fatihterim.jpg

Hoca haklı. Spor gazetesi okumuyorum. beinsports haberleri dışında hiçbir transfer haberini ciddiye almıyorum. Siz de takip etmeyin boşverin.

Üst Alt