Başkan Adayı Cengiz'den Önemli Açıklamalar!


Maalesef çok kısıtlı ve dar bir süre vardı. Bu tarihi beklemiyorduk. Baskın basanındır şeklinde maalesef galatasaray tarihinde olmayan bir duruma düştük. Kimse Aysal dönemini sakın örnek göstermesin. Ünal Aysal döneminde 1 ay 1 haftalık bir süre vardı. Burada ise 21 gün var. Arada tatil günleri de bulunuyor. Diğer adayların eşit ve demokratik bir şekilde seçime girmesi engellendi.

Camiadan isimlerle konuşuyorum. Onlar da farklı bakmıyor. bütün Galatasaraylılara sevgi ve saygımız var ama yönetimdeki arkadaşlar bile bu baskın ötesi seçimden bilgileri yoktu. Açıkçası kimsenin bir haberi yoktu. Mevcut başkan kendi avantajlarını haksız bir şekilde kullanabiliyor. Gs tv’yi kullanıyor adaylığını orada açıklıyor. Ben olsaydım diğer başkan adayını da alırdım. Madem Galatasaray farklıdır diyoruz, bunun gereğini yapardık. Demokratik gelenek açısından mevcut başkan elindeki her şeyi farklı bir biçimde kullandı. Ben en azından Gs tv’ye davet edilerek eşit süre ve paylaşımda olmam gerekirdi diye düşünüyorum. Bunu kamuoyu ve Galatasaraylı'ların takdirine bırakıyorum.

Bizim argümanlarımızla sayın Dursun özbek’in argümanları pek örtüşmedi. bizim söylemimiz ve taraftarların isteği üzerine fatih terim ile anlaşma yapıldı. Fatih Terim’in galatasaray’a geldikten sonra da teknik direktör sorununun yok edildiğini görüyoruz. Dursun özbek’in 6.teknik direktörü. Maalesef bu konuda bir sürekliliği yok. ben fatih terim’in başarılı ve kalıcı olmasını diliyorum.

ben, benden inşaatımı yapmak için 200 milyon teminat isteyen bir müteahhidi kapıdan kovarım. o söz konusu teminatı müteahhitten ben isterim, iflas etmesin, bırakıp kaçmasın diye… bu nasıl bir dünyadır ki, müteahhit benden teminat istiyor? ben buna gülüyorum. buranın maliyeti 15 milyon dolar. Bu salonlar içinde en kalitelisi Antalya’da yapılan ve maliyeti 45 milyon liralık salondur. Bu nasıl bir salon ki maliyeti bu kadar olsun. Ben 200 milyon lira teminat veriyorum demek, yarışma etiğine de yakışmaz diyorum. Böyle bir maliyet varsa bile ben onu müteahhitten isterim. Müteahhit kim ki koca Galatasaray’dan teminat istiyor?"
 
Yanındayız.

DSpMWB-WAAAF-ei.jpg
 
Oncelikle yolun acik olsun baskan. Kimsenin bi tarafi yememisken sana cok cok tesekkur ediyorum.


Sen kaybedersen aslinda sen degil Galatasaray kaybedecek !! Umarim en gec 20 ocakta baskanimiz sen olacaksin. Kalbimiz seninle !

Kurtar bizi bu ucubeden !!
 
Başarılar Mustafa bey. Umarım kazanırsınız. En azından muhalefetteki bazı kesimler gibi esip gürleyip, iş seçime gelince bahanelere sığınanlardan değilsiniz.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Adnan ozturk ve benzeri yavsaklar secim yokken ortalarda bos bos ötüp dururken, "iste adayim" deyip atip tutarken secim gelince ortadan kılım dondu vb bahanelerle ortadan kayboluyorlar.

Mustafa Cengiz ise hiç konusmadi, şark kurnazi dursun baskin secim karari alinca "hop bakalim dursun efendi" deyip listesini hemen olusturup aslanlar gibi karşısına çıkması ayri taktirimi kazandi.

Bakalim simdi gorucez. GS genel kurulu ne kadar Galatasaraylı ispat zamani !!

Gercek GS li dursuna oy vermez, veremez, vicdani elvermez. Iste bu secim gercek bi sinav olacak.

GS genel kurulunda kac GS li var gorucez !!
 
Son düzenleme:
Seçimi kazanmak istiyorsa eğer.
Liseliler içinde lobi yapması lazım.

Ayrıca medya'yi da etkili kullanmalı.

Gün yüzü görme DURSUN!
 
Adamın adı forumda bile yankı bulmamışken camiada ses getirmesi mümkün görünmüyor. Mustaf Cengiz başarılı bir işadamı, yöneticilik vasıfları olan yeri gelince dik sivri çıkışları olan en önemlisi de tarzı olan önemli biri. Ama camiada böyle isimler çok sevilmiyor. Kukla olmak lazım birilerine.
 
Son düzenleme:
Inşallah kazanır dursun ile başarı imkansız gibi birşey

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt