Başkan Adayı Metin Öztürk Twitch’de Sorulara Cevap Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adayı Metin Öztürk Twitch’de Sorulara Cevap Verdi!

Metin Öztürk:

🗣"Stat isim hakkı için bir Avrupa devinin global sponsoruyla anlaştık. Yatırım yaptıkları futbolcuların uygunlarını takımımızda yetiştirip satışından pay alacağız. 200m ₺'miz hazır. Kulübümüzün ertelenmiş 300m ₺'lik ödemesi için çalışmamız da bitmek üzere!"

Metin Öztürk:

🗣 "Galatasaray’ın hakkını yedirmeyecek 30 milyon taraftar var! Sadece başkan adayları değil. Fenerbahçe ve TFF masalarda 9 mahalli Şampiyonluk kazanmaya heveslenmesin boşuna. Biz o masaya yumruğumuzu öyle bir vuracağız ki!"

Abdurrahim Albayrak acil 200 milyona ihtiyaç olduğunu söyledi. Buna hazırlığınız var mı?

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk: "200 milyonluk ödememiz hazır, Galatasaray’ın ertelenmiş 300 milyonluk ödemesi için de çalışmamız devam ediyor."

Amatör branşların sponsoru hazır mı?

Metin Öztürk: "Amatör branşlara 10 senede 200 milyon dolar harcamışız. Kar eden E-spor dahil tüm branşların sponsorunu hazırladık. Bu branşları finanse etmezsek de borçları kapatacak planlarımızı uygulayabileceğiz."

Amatör şubelere sponsor bulmak için illa başkan olmak mı lazım?

Metin Öztürk: "Galatasaray için ne yaptın? demek bu. Bu çanak soru gibi oldu. Ben 41 yıldır sigorta sektöründeyim, bakın son sponsorlarımıza çoğu ne şirketi?"

Metin Öztürk: "HDİ’nin Genel Müdürü Fenerbahçelidir, onu bile voleybola sponsor olmak durumunda bıraktım. Nihat Kırmızı’yı kulübe üye yaptım, Doğa Sigorta olarak basketbola sponsor oldu. Nippon’u tekerlikli sandalyeye sponsor yaptım. Harcamaları bana ait yıllardır.

Metin Öztürk: "Fatih hocanın form düşüklüğü olabilir ama bizim değerimizdir. Kurumsal yapılarda 2 maçla adam sallandırılmaz. Yönetim beceriksiz olmasa Hoca’nın da yükü bu kadar artmazdı. Fatih Terim’in değerini, bazı taraftar gruplarında bana sallanmasın diye inkar etmem!"

Store için ne düşünüyorsunuz?

Metin Öztürk: "Taraftarımız dişinden tırnağından artırıyor, nasıl olsa alırlar diye kalitesiz ürün sunuyoruz, bu taraftara saygısızlık. Biz hem dijital uygulamayla hem kaliteli ürünlerle taraftarımıza geniş bir yelpaze sunacağız."

Galatasaray basketbolunun durumu için ne diyorsunuz?

Metin Öztürk: "Ergin Ataman gibi Galatasaraylıyı kaybettik. Ergin Ataman para için değil, Galatasaraylı olduğu için gelir. Başkan olursam kendisiyle anlaşmak istiyorum. Diğer adaylar da böyle yapmalı bence."

TFF ve Fenerbahçe’nin 59 öncesi şampiyonluk talebine ne diyorsunuz?

Metin Öztürk: "Galatasaray’ın hakkını yedirmeyecek milyonlar var, sadece başkan adayları değil. Masalarda kazanmaya heveslenmesin kimse, masaya yumruğumuzu vuracağız."

İnsanlar diyor ki herkes yönetimini açıkladı, Metin Öztürk niye açıklamıyor?

Metin Öztürk: "Bilerek açıklamıyorum. Birkaç isim söyledim, birleşmiyorum diye onlardan birine bile teklif gitmiş bari sen gel diye. Çünkü para lazım. 7 Mayıs’ta zaten resmen öğrenecek herkes."

Metin Öztürk: "Biz Burak beyi de Eşref başkanı da çok seviyoruz. Burak Elmas’a teşekkür etmek istiyorum buradan, akıl yaşta değil başta işte. Bugün bizim ve Eşref başkanın 23 Nisan tweetini retweet etti, biz de karşılık verdik. Galatasaray farkı budur, çok özlemişiz."

Galatasaray yönetimi bile şu an Bankalar Birliği anlaşmasını bilmiyor diyorsunuz, doğru mu?

Metin Öztürk: "Yönetimdeki 3 kişi biliyordur, haksızlık etmiyim. Pardon 2.5 kişi, sonuçta tüm camiayla kavga ede ede 2.5 kişi yönettiler Galatasaray’ı bir süredir."

Mecidiyeköy otel projesini ne yapacaksınız?

Metin Öztürk: "Yönetim Sancaktepe projesi anlatmıştı, nasıl muhteşem bir şey yaptı gidip gördünüz mü? Yani inanılmaz, hiçbir şey yapmadılar. Biz proje diyorsak onun çizimi, finansmanı, diplomasisi hazır demektir."

Galatasaray kolay saldırılır oldu, Galatasaray taraftarına ne diyeceksiniz?

Metin Öztürk: "Dik dursak yeter, Galatasaray yöneticisi eğildiğinde milyonlaca Galatasaray taraftarı inciniyor. Bizim açığımız yok, dik duracağımıza büyük Galatasaray taraftarı emin olsun."

Metin Öztürk:

🗣"Stat isim hakkı için bir Avrupa devinin global sponsoruyla anlaştık. Yatırım yaptıkları futbolcuların uygunlarını takımımızda yetiştirip satışından pay alacağız. 200m ₺'miz hazır. Kulübümüzün ertelenmiş 300m ₺'lik ödemesi için çalışmamız da bitmek üzere!"
Bu redbull olabilir mi. Global sponsor, futbolcuya yatırım yapıp yetiştirmek.

Ama büyük bir kulübün sponsoru tanımına uyuyor mu meçhul

Konuşmaları bana baya itici ve şımarık geliyor. Amacı ne anlamadım. Seçilmeyeceği gayet net.

Yok efendim Store ürünleri berbat vs.

Millet aç. Mobil uygulamaya geçtik millet videoyu sosyal medya da paylaşıyor 10 lira verecek 5-10 tane Galatasaraylı yok.

Yok kaliteli ürün olacakmış da satacakmışız. Bu mu Galatasarayın kurtuluşu. Galatasaray elden gidiyor ne ürünü ne Store'ı.

Adam gibi projelerle gelin, sportif AŞ tek kurtuluşumuz. Scout ekibi ve transfer ekibimiz nasıl olacak? Genç futbolcularımız hakkında ne düşünüyor? Ajax modeli/örneği var ortada adamlar 5 senede Avrupanın en zengin 5-10 kulübü arasına girdiler 0 borçla.

Yeni Turgay Kıran doğuyor sanki.

Son düzenleme:
Üst Alt