Başkan Adaylarınız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adaylarınız

Seçim sürecinde olmasa bile camia, yoğun gündemin seçim olduğu kesin.

Ben kişisel olarak bir seçim olacaksa başkan adayı olabilecek isimlerden geçen seçimdeki projesiyle ve çizdiği imajıyla Adnan Öztürk ve en kritik anlarda en mantıklı bulduğum konuşmaları yapan duayenlerden olması nedeniyle Hayri Kozak'tan birini tercih ederim. Federasyonun ve medyanın tutumuna karşı Galatasaray'ı koruyabilecek güçlü ve Türk Futbolunu iyi bilen bir isim olarak da Haluk Ulusoy var. İnan Kıraç'ın desteklediği Ünal Aysal, Ali Dürüst, Selahattin Beyazıt, adaylığını açıklamış Cemal Özgörkey gibi alternatifler de mevcut. Ve tabi mevcut başkanımız...

Sizin tercihiniz kim?

Cevap: Başkan Adaylarınız

Hayri Kozak veya HAluk Ulusoy...Ayaklar altındaki itibarımızı yukarılara taşıyabilecek iki isimden biri...

Benim sanırım bu ankette destek vermeyeceğim 2 aday var. Biri Ünal Aysal.

Ha çıkar bağımsız bir projeyle yönetime aday olur o zaman destek veririm. Diğeri de camianın kendisine ihtiyaç duyduğu ve başkanlık adaylığını koymasını istediği en kritik dönemlerde hiç bir şey yapmayan Ali Dürüst. Bu ikisi olacağına yenilenmiş bir yönetim kuruluyla Adnan Polat'ı desteklerim daha iyi. Favorilerim ise zaten konu başlığından anlaşılacağı üzere Adnan Öztürk, Hayri Kozak ve hakkımızı yedirmeyecek olması nedeniyle Haluk Ulusoy. Onların ise önümüzdeki dönem için planlarını gördükten sonra bir isim üzerinde daha net fikir sahibi olabilirim.

hayri kozak ve adnan ozturk birarada gelsin.. biri ihtiyar delikanlı.. digeri idelaist genc.. :D hayri kozak hakkımızı yedirmez , adnan ozturk'un projelerini ztn biliyoruz..

Adnan Polat bu yönetim kuruluyla devam etmeyi haketmiyor. Daha doğrusu böyle param parça bir yönetim kurulu ve Helvacı gibi isimlerle dünyaya rezil oluyoruz. Ama yeni bir yönetim kuruluyla çektiği zorlukların meyvesini yemek bence de Adnan Polat'ın hakkı. Aslında şöyle bir bakınca bu kadar kaliteli başkan adayı sportif olarak değil de ekonomik olarak klübün iyi noktada olduğunun göstergesidir. Yeni gelecek yönetim sıkıntıya girmeden güzel bütçelerle başarıyı yakalayıp kahraman olmaya çok yakın bir konumda.

Adnan Polat bu yönetim kuruluyla devam etmeyi haketmiyor. Daha doğrusu böyle param parça bir yönetim kurulu ve Helvacı gibi isimlerle dünyaya rezil oluyoruz. Ama yeni bir yönetim kuruluyla çektiği zorlukların meyvesini yemek bence de Adnan Polat'ın hakkı. Aslında şöyle bir bakınca bu kadar kaliteli başkan adayı sportif olarak değil de ekonomik olarak klübün iyi noktada olduğunun göstergesidir. Yeni gelecek yönetim sıkıntıya girmeden güzel bütçelerle başarıyı yakalayıp kahraman olmaya çok yakın bir konumda.

Bu yönetim kuruluyla girecek kadar aptal bir adam değil. Arkadan vuranları temizler, sağlam bi ekiple aday olur, başarılı da olur.

Üst Alt