Başkan Mustafa Cengiz'in GS Store Çağrısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Mustafa Cengiz'in GS Store Çağrısı

Her zaman iddia ettiğim bir olay, taraftar bir kulüp için olmazsa olmazdır.

Dursun Özbek yönetimi 4. yıldızı pazarlama işini beceremediği gün yol vermek gerekiyordu. Ülkede en çok taraftarı olan kulübüz ve yurt dışında kulübe karşı inanılmaz bir sempati var ve bu adam 2.5 yıl boyunca hiçbir şey yapmadı. Şimdi el ele, kol kola ve omuz omuza borçları eritme vakti geliyor. Bu yönetim doğru projeler yaparsa riva ve florya gelirleriyle özellikle 21. şampiyonluk geldiği an ekonomik olarak bambaşka bir boyuta geçme imkanımız olacak. Hatta dursun özbeğin seçilmemesi belki de tarihimizin en önemli seçimi olabilir hatta kırılma noktası da diyebiliriz. Bundan sonrası hep destek tam destek ve elimizden geldiği kadar projelere destek vermek olacak :D

Artık store ürünleri umarım seviyeyi yükseltir ve böylesi ürünler çıkartır. Hem fiyat olarak uygun yapılırsa çok daha fazla kişi anında alır
DULJLPFWkAEWROf.jpg

Kendimize özgü bir tshirt veya sweet filan çıkaralım da store'a harcanan para nike gitmesin.

Daha çok kulübe para aktarmak için bir ürün yapılabilir.

Bilezik olayının bir benzeri ama daha ciddi bir şeyler bulmalilar ve herkese hitap etmeli.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Son düzenleme:
Böyle şeyler taraflarla takımın yönetimin bir olması için önemli şeyler

Cuma günü bizde elimizden geldiği kadar destek verelim ...

@Burak__Elmas

@ozersozers @GSStore adlı kullanıcılara yanıt olarak

Özer kardeşim, yarın eldeki stokların imkan verdiği derecede storeların ürün bulundurması için ilgili arkadaşlar ile görüşeceğim. Ayrıca #YellowFriday sonunda oluşan ciroyuda tüm Galatasaraylılar ile paylaşılması isteğini paylaşacağım.

İstediklerimiz oldu takım iyi gidiyor Dursun-Tudor gibi heriflerden kurtulduk basketbol şubesi temizlendi
Terim geldi yeni yönetimimiz geldi

Bir şekilde üzerimize düşeni yapalım ...

Olay şu anda "yav bu gsstore ürünleri de amma kalitesiz" "oha bu fiyatlar ne" veya "bu ne biçim tasarım" demek değil bunlar sonra yönetimin halledeceği şeyler

Olay şu anda takıma sahip çıkma bir olma meselesi

Benim gibi bir sürü öğrenci olan var burada ama en azından bir sweatshirt , tshirt alarak destek olmak gerekir

Kimin elinden ne geliyorsa artık. Böyle şeyler kenetlenmek için çok önemli yıllar sonra ilk defa takım-yönetim-taraftar üçlüsü böylesine kenetlenebilir ...

Bence Dursun 'a çıkan 1623 oyun yaklaşık %80 'i zaten derinlerin oyuydu. İlk sandıklarda Dursun 'un bu kadar fark atmasını da buna bağlıyorum ...

Öyle,duayenler çoğunlukla Dursun'a verdi de oradan Mustafa Cengiz'e de fena oy çıkmadı aslında,ilk sandık normalde daha fark bekliyordum 68-56 mesela.Veya gençlere dediler,buna oy vermeyin falan diye.Böyle de öttürmüş olabilirler.

Kulüp birden mi aydınlandı da taraftarı ciddiye almaya başladı yani,ve duayen diyebileceklerimiz buna müsaade ediyor kısmen.Temkinli olmakta fayda var.Mayıs'ta yine bir lise adayı görebiliriz bu Dursun olmaz ama onun gibi biri olur.

Yani uA 'nın her şeyi 1 gün önceden bilip haber yapması taraftarın her istediğinin olmaya başlaması filan çok alışık olduğumuz şeyler değil bunlar

İnşallah altından kötü şeyler çıkmaz ...

Yani uA 'nın her şeyi 1 gün önceden bilip haber yapması taraftarın her istediğinin olmaya başlaması filan çok alışık olduğumuz şeyler değil bunlar

İnşallah altından kötü şeyler çıkmaz ...

Bana Mayıs'ta yine bir lise adayı bayrağı devralıp en başa döndürecekmiş gibi geliyor.Maksimum 1 sezon daha gider,2019-2020'de yine söveriz niye 2 şampiyonluktan sonra bu hale geldik diye.

Üst Alt