Başkan Mustafa Cengiz'in GS Store Çağrısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Mustafa Cengiz'in GS Store Çağrısı

Dün aradılar storeden. Trafikteydim. Akşam üzeri arayım dedim. Aramadılar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hedef göstermeyin beni. Akan trafikte sağa nasıl geçeyim? Araç kullanırken nasıl telefonla konuşabilirim?

Onu bunu bırakın da diğer konuda neden bana yazıklar olsun dediniz diye sordum cevap vermediniz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben anlamam, hatta biz anlamayız diyeyim... Oldboys ekolünden geliyoruz, kolumuzu kessen sarı kırmızı akar sen kalkmış sağa geçmekten falan bahsediyorsun. Dİğer konuda yazacak bir şey yok, yazıklar olsun demişim işte.

Ben anlamam, hatta biz anlamayız diyeyim... Oldboys ekolünden geliyoruz, kolumuzu kessen sarı kırmızı akar sen kalkmış sağa geçmekten falan bahsediyorsun. Dİğer konuda yazacak bir şey yok, yazıklar olsun demişim işte.

Çok popülist bir post olmuş Mehmet Abi. Tribünlere oynuyorsunuz. Akan trafikte telefonla konuşmak cinayettir. Sağa geçecek durum da yoktu. Daha sonra telefonla konuşabilirim. Ama hayatın tekrarı yok. Birine çarpsam ben kaza yapsam bana bir şey olsa game over.

Diğer konuya gelince... Domates sosunu ketçap sandınız değil mi! Gülünç.

Çok popülist bir post olmuş Mehmet Abi. Tribünlere oynuyorsunuz. Akan trafikte telefonla konuşmak cinayettir. Sağa geçecek durum da yoktu. Daha sonra telefonla konuşabilirim. Ama hayatın tekrarı yok. Birine çarpsam ben kaza yapsam bana bir şey olsa game over.

Bluetooth, teşekkürler.

Hayır, şahsımın ve GSC ahalisinin canını çektirdiğin için yazıklar olsun dedim.(Haşşırt diye bir ses geldi bir yerden Allah Allah.)

Gerekirse öleceksin, biz böyle gördük böyle büyüdük hiçbir şey Galatasaray'dan kıymetli değil.

Bluetooth, teşekkürler.

Araba kitini bağlamamıştım o an. Her ayrıntının hesabını veriyoruz olaya bakın!

Hayır, şahsımın ve GSC ahalisinin canını çektirdiğin için yazıklar olsun dedim.(Haşşırt diye bir ses geldi bir yerden Allah Allah.)

Gerekirse öleceksin, biz böyle gördük böyle büyüdük hiçbir şey Galatasaray'dan kıymetli değil.

Çok lezzetli bir şey değil merak özenme abi :asd22:

Ben öleceksem öleyim. Ama başkasının hayatına kast edemem!

dursun varken bedava verseler almazdım tek ürün dahi almadım ne ürün ne kombine

ama bu adama güveniyorum en azından taraftarı dinliyor ,umarım hırsızda degildir

yoksa taraftar üzerine düseni elbet yapacaktır tinerciler gibi 10 yılöncesinin formalarını giymez galatasaraylılar

Şu an sosyal medya da #YellowFriday adı altında büyük bir kampanya başladı herkes bütçesi ve imkanları dahilinde ufakta olsa kulübe katkı yapması hoş bir proje olacak hem yönetim hem taraftar arasındaki sinerji çok daha sağlamlaşıp yönetimin büyük gelirler sağlayabileceği yeni projelerin önünü çok daha rahat açabilir. Bence bu kenetlenme ve enerjiyle güzel bir başlangıç yapacağız gibi görüyor. Her şey adım adım olur yönetime bundan sonra ki süreçte hiç olmadığımız kadar destek olmalıyız.

ultrAslan
ultraslan

GÜN TAŞIN ALTINA HEP BERABER ELİMİZİ KOYMAK ZAMANIDIR! Herkes YARINDAN itibaren bütçesinin yettiği kadar GSSTORE Mağazalarımıza giderek LİSANSLI ürünlerimizden almalı ve bu POZİTİF ENERJİYİ kulübümüze maddi getiriye çevirmeliyiz.

Kulübümüzden de ricamız, düşük gelirli taraftarlarımız için alternatif ürünler üreterek ve kampanyalar düzenleyerek herkesi KUCAKLAMALIDIR.

Burak Elmas@Burak__Elmas 7 dk.

Galatasaray lisanslı ürünleri ile alakalı bütün görüş ve önerilerinizi okuyorum. Bunları kesinlikle göz önüne almaları için Yönetim kurulundaki kıymetli arkadaşlarımıza ileteceğim.Gerekli düzeltmeler zaman alacak. Şu anda öncelik durum tespiti. Sabır göstermenizi rica ediyorum.

Üst Alt