Başkan Terim, Antrenör Tedesco! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Terim, Antrenör Tedesco!

43368

Evet büyük Galatasaray taraftari size muhteşem bir Proje tavsiye etmek istiyorum.

Bildiğniz gibi Schalke 04 alinan kötü sonuçlar sonrasinda Dominico Tedesco ile yollar ayrildi.

Almanya ve genel Futbol dünyasinda en iyi genç teknik Adamlarindan biri olan Tedesco Galatasaraya getirmek için bütün şartlar zorlanmali!

Tuchel ve Nagelsmann ile ayni Antrenör okulundan gelen ve 1,0 Notu ile Pro Lisansini alan Tedesco Galatasaraymiz icin harika bir kazanc olabillir.

Sayin Fatih Terimi baskani yapip, yerine genc ve muthesem taktik dehasi Dominico Tedesco Getirip Galatasaray Avrupa’da yeniden basarilli yapmak icin ilk Adim olacaktir.

Ultraslan ilk beraberlik sonrası başkan da sportif direktör de teknik direktör de terim olsun protestosu olacağı için işlemeyecek plan

Anti futbola hayir. Bunlar gecen sezon 20 birsey küsür duran topdan gol atti diye zaten tek ikinci oldular. Oyunun icinden cok fazla pozisyona falan giremiyorlardi. Bu sezon o üstünlükleri kayboldu ve onun yüzünden sürünüyorlar

Çok fazla Schalke maçı izlemedim ama bizimle oynadığı maçlarda Schalke'ye aman aman bir top oynattığı söylenemez, sanki bu herif biraz abartılıyor.
Nagelsman olsa eyvallah diyeceğim de.

Anti futbola hayir. Bunlar gecen sezon 20 birsey küsür duran topdan gol atti diye zaten tek ikinci oldular. Oyunun icinden cok fazla pozisyona falan giremiyorlardi. Bu sezon o üstünlükleri kayboldu ve onun yüzünden sürünüyorlar

Evet gecen sezonda ayni bu sene gibi igrenc futbol oynuyorlardi ama sadece daha efektiflerdi gol atma ve puan alma konusunda. Gerek duran top gerek gol sansi degerlendirme vs daha iyilerdi bu konuda. Zaten cogu kazandiklari maclarda tek fark ile kazandilar.

Cok caliskan cok savasci bir takimdilar gecen sezon, bu sene bu özelliklerinden eser yok. Oyuncularin hepsi formsuz hepsi düsüste. Aldiklari adamlar da takima daha fazla kalite katamadi. Mesela gecen sezon Hoffenheim da müthis bir cikis yapan Mark Uth Schalke da berbat ötesi bir durumda bu sezon. 61 Milyon € ya transfer yaptilar bu yaz ama aldiklari hic bir adam takima dogru dürüst katkida bulunamadi.

Belki biraz stoper Sane ye parantez acabiliriz bu konuda ama digerleri gercekten hayal kirikligi. Özellikle de Bayern den gelen Rudy.

Üst Alt