Başkan Ünal Aysal: "Arshavin ve Forlan ile ilgileniyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal: "Arshavin ve Forlan ile ilgileniyoruz"

Başkan Ünal Aysal, Galatasaraylılar Derneği'nin 103. kuruluş yıl dönümü ve ''Başkanları Anma Günü'' etkinliği nedeniyle Levent'teki dernek binasında gerçekleştirilen organizasyona katıldı.

Galatasaray Futbol Takımı'nın güçlendirilmesine yönelik transfer çalışmaları hakkında yöneltilen sorular üzerine Ünal Aysal, ''Bunları hocamıza sormak lazım. En iyi cevabı o verecektir. Biz yönetim olarak elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz. Tüm imkanlarımızı da seferber ettik'' dedi.

Aysal, ''Arshavin ve Forlan'la ilgileniyor musunuz?'' sorusu üzerine ise ''Tabii ki ilgileniyoruz. Transferin son günlerinde en iyisini bulmak için tüm imkanlarımızı zorluyoruz'' yanıtını verdi.

GSCimbom

Cevap: Başkan Ünal Aysal: Arshavin ve Forlan ile ilgileniyoruz

ikisi de arenaya taraftar çekecek kalitede.inşallah.yönetimimize sonuna kadar güveniyorum

İkiside gelirse gerçekten süper olur ama Arshavin'in geleceğini sanmıyorum.

Ben olsam yıllık 5M € bile alsam bu lige gelmem.

Arshavin tek gelse ben ona bile razıyım forvet 2. planda benim için takıma yaratacı oyuncu şart zaten Keita yattı :(

İlgilenmeyi lan tutun paçasından getirin basın imzayı yine transfer dönemi yine son haftaya kalan transferler.

Gerçi bunda Arda'nın payı var ama olsun lan.Yetti gari.

Cevap: Başkan Ünal Aysal: "Arshavin ve Forlan ile ilgileniyoruz"

Şike olayları yüzünden transferi yavaşlatmamız hataydı. Artık transferin son günleri herkes takımları kurmuşken kimden oyuncu alırız aldığımız oyuncu ne kadar başarılı olur göreceğiz.

Yine ceza yiyeceğiz anlaşılan:eek:

Sadece ilgileniyoruz. Bunu bildirmemize gerek yok.

Görüsmelere baslanirsa KAP'a bildirmek zorunlulugu doguyor. Gerci, gercek hayatta bu zorunluluk tam olarak yerine getirilmiyor. Yani kulübler görüsmeyi KAP'a bildirirse bilin ki bu görüsme cok daha önce baslamistir ve baya bir yol katedilmistir (bunu kontrol etmek cok zor). Hatta bazen futbolcuylan ve kulüplen anlasilmistir bile, fakat formalite icabi KAP'a görüsme bildirimi yayinlar ve daha sonra imzalar atilir.

Üst Alt