Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiri


Sayın forum moderasyonu, öncelikle bu başlığı kesinlikle bu bölümden taşımamanızı veya kilitlememenizi rica ediyorum, fikir özgürlüğüne ket vurmayınız. Bırakınız, fikirlerimizi kurallar çerçevesinde rahatça ifade edebilelim.Sayın Başkan Ünal Aysal,Bugün kulübümüzün Olağanüstü Genel Kurul toplantısında yaptığınız konuşmalar maalesef Galatasaray'lıları derinden sarsmıştır. 1.5 ay önce görevi devraldığınızda birçok vaad'de bulunmuş, Galatasaray'ın geçirdiği olumsuzlukları telafi etmekten başka bir şansınız olmadığını belirtmiş ve 'Başarı, Başarı, Başarı' diye eklemiştiniz.

Galatasaray taraftarını bu transfer döneminde mutlu edecek 4-5 'Dünya Yıldızı' sözü vermiştiniz. Transferlerin tamamının 'Kamp dönemine yetişeceğini' söylemiştiniz, Kalecimizin Mayıs ayının sonuna kadar 'Transfer edileceğini ve Dünya çapında' olacağını ifade etmiştiniz. Galatasaray'ın futbolda teknik destek bazında yabancı Profesyoneller ile çalışacağını söylemiştiniz. Bülent Tulun'un yalnızca kendi danışmanınız olarak kalacağını, kulübün işlerine karışmayacağını taahhüt etmiştiniz. Bugün geldiğimiz nokta da maalesef verdiğiniz sözlerin hiçbirini tutmadığınızı görmek bizi derinden yaralamaktadır.

Herşey'den önemlisi, bugün gerçekleştirilen ve talep ettiğiniz tüm yetkileri aldığınız Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı sonrasında yayıncı kuruluşa verdiğiniz demeçler, tüm Galatasaray taraftarını hayalkırıklığına uğratmıştır.Futbol takımıza şu ana kadar; Selçuk İnan, Ceyhun Gülselam, Johan Elmander, Tomas Ujfalusi ve Okan Derici dışında bir transfer yapılmadığı gibi izafen bunların hiçbiri bahsettiğiniz gibi 'Dünya çapında Yıldız' değildir.Bugünkü demecinizde Futbol takımımızın başarılı bir transfer sezonu geçirdiğini söylediniz oysa ki verdiğiniz hiçbir sözü tutmadığınız halde bunu nasıl dile getirebildiniz biz doğrusu taraftar olarak şaşırmış vaziyetteyiz.Büyük Galatasaray taraftarını önce 'Forlan, Reyes, Drogba, Fabiano, Kallström' gibi isimlerle heyecanlandırıp daha sonra 'Duruma göre bir orta saha ve bir forvet alabiliriz' demek bu taraftar ile açık bir şekilde alay etmek manasına gelmektedir.Kesinlikle 1. Döneminiz boş vaad ve başarısızlıklar ile geçmiştir, umarım geri kalan süreçte de boş vaadler taraftarınızı kandırmaktan vazgeçip realist olursunuz. Herşeyden önemlisi de bu boş vaadleriniz Galatasaray'ın adının basın ve medya'da zedelenmesine sebep olmaktadır.Kısacası başarısız oldunuz ve hiçbir sözünüzü tutamadınızYa lütfen Bir Galatasaray Başkanına yakıştığı gibi sözlerinizi tutun ve artık bizi oyalamadan en az 4 Dünya çapında Yıldız transfer yaparak bu camia'nın ve taraftarın güvenini tekrar kazanın, ya da açıkça çıkın ve sözlerinizi tutamadığınızı itiraf ediniz.Saygılarımla.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriEn azından şike yapmadık iyi yönünden bakın biraz:).

Şaka bi yana gerçekten transferde hayal kırıklığına uğradım şimdiye kadar:(
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştirikusura bakma ünal baba ama yanlış işler yapıyorsun :(
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriTransfer sezonunun tamamlanmasına ne kadar süre var biri Arthur arkadasımıza bildirsin.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiribaşkanın futboldan anlamam ama futboldan anlayandan anlarım dediği sadece fatih terimdi sanırım. onun dışında futboldan ne kadar anladığı ortada ama yinede sempati duyuyorum ünal aysal a
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriNe güzel sevindik başkan başarılı olmanın güçlü bir kadrodan geçtiğini,şampiyonluğun da zaten büyük maddi gelir demek olduğunu biliyor ve buna göre hareket edecek diye.Bugünkü açıklamalardan anlaşıldı ki her şey yalan oldu gitti.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştirigs taraftarı her zaman şamaroğlanıdır nası olsa yazık çok yazık
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriÜnal aysal devre arasındaki ve gelecekteki transfer dönemlerinde aynı hatayı yapmayacaktır.Transferlerin aslında o kadar yapılamayacağı tecrübesini kazanmış oldu.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriHarfien katılıyorum. Artı olarak ;En beteri de şu lafı ;Hovardaca para harcamak istemiyoruz. Ligin geldiği bu durumda ihtiyaçlarımızı gözden geçireceğiz. Ayın 15'ini bekleyeceğiz.Transfer politikamızı Fenerbahçe'ye endekslemiş başkan..Diyecek laf yok..
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriAnlaşılmayan nokta beklenti yaratan isimlerinalınmasının zorluğu.Avrupa Ligi bile o oyuncuların gözünde düşük seviyedeyken biz orda bile değiliz.Ayrıca mali durumumuz da ortada.Bu kadar eleştirmeden önce koşulları göz önünde bulundurmalıyız bence.Ayrıca o yıldızlardan birini alsa sorunlar çözülecek ve başarılı olarakmı tanımlayacağız kendisini çok yanlış bir bakış açısı.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriHarfien katılıyorum. Artı olarak ;En beteri de şu lafı ;Hovardaca para harcamak istemiyoruz. Ligin geldiği bu durumda ihtiyaçlarımızı gözden geçireceğiz. Ayın 15'ini bekleyeceğiz.Transfer politikamızı Fenerbahçe'ye endekslemiş başkan..Diyecek laf yok..Sanki tek rakip fenerbahçe, onlar küme düşerse sanki biz otomatik olarak şampiyon olacağız.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştirihovardaca para harcamak ne demek yahu 2 senedi bu takımın iskelete ihtiyacı var diyoruz transfere şuan için harcadığımız para2 milyon 100 bin euro 2 si ujfa 100 ü okan. daha ne kadar para kısabiliriz ?????
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriBirinci dönemin başarısız geçtiğini şimdiden söylemek haksızlık olur.Başlangıç için Ünal Aysal beklentileri kesinlikle karşılayamadı. Transferlere pek takılmayan birisi olarak söylüyorum. Özellikle "Profesyoneller ile çalışacağız" vaadinin yerine getirilmemesi en büyük eksi. Bunun yanında F.Bahçe ile oynanan final serisinin son maçındaki olaylara seyirci kalması bir diğer negatif puan.Verilen sözlerin şuana kadar tutulmamasındaki en büyük suç başkanındır ancak taraftarı bu kadar büyük beklentilere sokan da malesef spor medyasıdır.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiriİçimden bir ses Muslera da olmayacak diyor. Ve Cana'yı yok pahasına satmış olacağız.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda Eleştiribu işin sonuda gs da transfer bitmeze gider...he verilen sözler tutuldumu derseniz kesinlikle hayır...
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriBana biraz Canaydin donemini hatirlatiyor. Once uc yildiz sozu, sonra takimimiz zaten iyi. Bir sonraki asama da, su takimlar transfere su kadar para harcadi yine de basarisizlar ornekleri.Tabi transfer donemi henuz bitmedi. Muslera transferinde gorduk ki, baskan Lauro ayarindaki isimleri yakistirmiyor takima.
 
Cevap: Başkan Ünal Aysal'a Transfer Konusunda EleştiriBaskanı fakat daha evvel bu konudaki tek sorumlu olan Fatih Terimi suan itibari ile elestirecegimiz tek nokta lig sampiyonlugunun SAGLAM TAKIM DEFANSINDAN gectiginin idrak edilememesidir.Nerede defansif orta saha oyuncusu? Nerede iyi bekler? Nerede Song stilinde defansta daha top gelmeden rakibin ensesine yapısan bir stoper?Zira iyi bir takımda santrafor olmayan Pino ve Kazım bile meziyetleri ile tek kelime ile show yapar.
 
Üst Alt