Başkan Ünal Aysal'dan Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklama!

Cevap: Başkan Ünal Aysal’dan Açıklama

Hayri Kozak gibi çok değerli bir Galatasaraylı'nın yaptığı talihsiz açıklamalar üzerinden kendisinin üstüne gelen "çıkarcı,ispiyoncu" gibi lafları yedirmiş 3 temmuzdan itibaren olan duruşunun ve yaptığı açıklamalarda satır aralarındaki uyarıları açıklamış.

Hayri Kozak'a yapılan bir tepkiden çok sürecin başından itibaren olan büyük yanlış anlaşılmaları çok net bir şekilde dile getirmiş açıklamış.

Bunu okuduktan sonrada o açıklamaları başka yerlere çekecek olan olursa, cidden ya kırılması güç bir ön yargısı vardır ki bu büyük bir yobazlıktır yada gerçekten çok büyük bir ahmaktır.

Helal olsun Başkan hayal kırıklığına uğradığım bazı icraatlar olsada, bu süreçteki duruşunu herzaman desteklerim.Sonuna kadar arkasındayım.

Bu dik durusu yüzünden cok seviyorum iste Ünal Aysal´i. Bütün Galatasaraylilarin da cok sevdigine eminim bu yüzden. Senelerin aliskanliklarini degistirdigi icin bazi kafatascilar parazit olabilir, ama Ünal Aysal Galatasaray´in büyüklügüne yakisan tavri sergiliyor herzaman. Agirligini her platformda gösteriyor. TFF´yi, kulüpler birligini ciddiye alip toplantilarina bile katilmiyor, 2.-3. adamlarini yolluyor.

Cok yasa Büyük Baskan. Allah seni basimizdan eksik etmesin

Yerinde ve doğru bir açıklama.Başkanımız saygılı ve uygun bir dille Hayri Kozağa yanlış anlaşıldığını açıklamış.

Bu olaylar rakiplerimizin değil de bizim başımıza gelseydi, onların da böyle düşüneceğine inanırız.

Ben inanmam...Galatasarayın başına asla böyle bir şey gelmez ama gelseydi rakiplerimiz düşmemiz ve kanıt için ellerinden geleni yapar hatta senaryolar bile uydururdu.Ama biz Galatasarayız onlar gibi değiliz...

harfi harfine okudum büyüksün başkanım umarım başımızdan eksik etmez seni allah seninle başarısızlığa bile varım !!

Yerinde ve doğru bir açıklama.Başkanımız saygılı ve uygun bir dille Hayri Kozağa yanlış anlaşıldığını açıklamış.

Ben inanmam...Galatasarayın başına asla böyle bir şey gelmez ama gelseydi rakiplerimiz düşmemiz ve kanıt için ellerinden geleni yapar hatta senaryolar bile uydururdu.Ama biz Galatasarayız onlar gibi değiliz...

oda düşünmüyordur tabi ama demek zorunda ne demesini bekliyordun bizim başımıza gelse onlar böyle düşünmezdi felanmı basit insan sınıfına girerdi o zaman

"Ben, böyle bir anlayışın liderliğini yapmak için oylarınızı istedim. Yanlış bir intiba verdiysem kusura bakmayın."

Lafa bakin oy oy oy, buyuksun basakan :)

Bu dik durusu yüzünden cok seviyorum iste Ünal Aysal´i. Bütün Galatasaraylilarin da cok sevdigine eminim bu yüzden. Senelerin aliskanliklarini degistirdigi icin bazi kafatascilar parazit olabilir, ama Ünal Aysal Galatasaray´in büyüklügüne yakisan tavri sergiliyor herzaman. Agirligini her platformda gösteriyor. TFF´yi, kulüpler birligini ciddiye alip toplantilarina bile katilmiyor, 2.-3. adamlarini yolluyor.

Cok yasa Büyük Baskan. Allah seni basimizdan eksik etmesin

allah benim omrumden 5 yil alip ona versin o derece seviyorum o derece uzun uzun yillar basimizde olmasini istiyorum

oda düşünmüyordur tabi ama demek zorunda ne demesini bekliyordun bizim başımıza gelse onlar böyle düşünmezdi felanmı basit insan sınıfına girerdi o zaman

Biliyorum, tabi ki öyle demesini beklemiyorum.Doğru bir açıklama yaptığını da yazdım zaten.Başkanımız da bizim gibi Galatasaraylı ama başkan sonuçta.Böyle düşünse de düşünmese de ona yakışanı yazmıştır.

Simdi utanmiyormusun Hayri Kozak? Cidden merak ediyorum. Galatasaraylilik durusu sergiledigi icin elestirdigin Baskanin bu laflarindan sonra hic utanmayacakmisin? Kime yaranmaya calistin soruyorum sana. Bu mu senin liderlik anlayisin? Basimiza gecseydin böyle mi hareket edecektin? Yazik. Seni yanlis tanimisiz.

Tekrar tebrik ediyorum sizi Büyük Baskan. Herzaman da bu durusu bekledigimizi bilmenizi istiyorum.

Eğer Sayın Kozak’ın bize karşı eleştirileri “fazla yumuşaksınız, daha dik durun” şeklinde olsaydı, duruşumuzu gözden geçirme gereğini duyardım ama bu duruş yüzünden Kozak’ın ifadesiyle “Türkiye Liglerinin doğal lideri olma fırsatını kaçırıyorsak” etik anlayışımızdan taviz vereceğimize “doğal liderliği” kaçıralım gitsin derim.

Sayın Kozak söyleşisinde Galatasaray’ın da bir zamanlar şike olayına karışmış olabileceğini ima etmiş. Doğrusu işlerimin yoğunluğu nedeniyle ve henüz o tarihlerde kulüp üyesi olmadığım için gelişmeleri yakından takip etmemiştim. Ama bu konuda bilgisi ya da belgesi olan varsa hemen ortaya çıksın diyebilecek kadar kendimize karşı da dürüst olduğumu belirtmek isterim.

Ben, böyle bir anlayışın liderliğini yapmak için oylarınızı istedim. Yanlış bir intiba verdiysem kusura bakmayın.

Sen var ya sen çok büyük adamsın çok büyük.

Futbolu futbolun içinden gelenlerin yönetmemesi gerekir. Bu da bir örnektir

Belki de Hayri Kozakla paslaşmışlardır:asd:

Bi orta aç da gelişine vuram demiştir bizim başkan kim bilir.

Iste boyle kapagi yersin Hayri. Umarim susmayi ogrenmisindir.

Sike yaptigimizi dusunenlerin yeri yok Galatasaray Camiasinda. Umarim uyelikten ederler seni Polat'la beraber.

Eğer Sayın Kozak’ın bize karşı eleştirileri “fazla yumuşaksınız, daha dik durun” şeklinde olsaydı, duruşumuzu gözden geçirme gereğini duyardım ama bu duruş yüzünden Kozak’ın ifadesiyle “Türkiye Liglerinin doğal lideri olma fırsatını kaçırıyorsak” etik anlayışımızdan taviz vereceğimize “doğal liderliği” kaçıralım gitsin derim.

Sayın Kozak söyleşisinde Galatasaray’ın da bir zamanlar şike olayına karışmış olabileceğini ima etmiş. Doğrusu işlerimin yoğunluğu nedeniyle ve henüz o tarihlerde kulüp üyesi olmadığım için gelişmeleri yakından takip etmemiştim. Ama bu konuda bilgisi ya da belgesi olan varsa hemen ortaya çıksın diyebilecek kadar kendimize karşı da dürüst olduğumu belirtmek isterim.

off başkan süper gerçekten. bide tffye böyle gerekli cevabını versen dahada süper olacak

son kısımdada birilerine iyi bi kapak var

baskan bay muhalefete dersini vermis ,bu ulkede hakli olan hakkini savunamayacak mi ,futbolda cok yasa padisahim donemi kapanmistir Aysal rules :005:

Üst Alt