Başkan Ünal Aysal'dan Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklama!

Cevap: Başkan Ünal Aysal’dan Açıklama

Başkan büyüksün:tiphat:

Biz parmağımızı kesmekten çekinirsek dışarıdan gelip kolumuzu keserler dedik, kestiler. Daha da kötüsü, kendimizi yönetemez duruma düşeriz, inisiyatif elimizden alınır dedik, aldılar. Zamanlamasını göz önüne aldığınızda “Bu ateş üflemekle sönmez, çözüm zamana yayılamaz” açıklamamızın ne denli yerinde ve erken bir uyarı olduğu, örneğin süreç sonuçlanıncaya kadar yapılacak bir kupa iadesinin ya da bu tarz geçici bir tedbirin bile bu noktaya gelmeyi ne denli önleyebileceği ortaya çıkar.

Sayın Kozak’ın tespiti doğru, Fenerbahçe’siz bir lig bize de heyecan vermez. Yayıncı kuruluş ve dolayısıyla biz de dahil tüm Süper Lig kulüplerimizi maddi zarara uğratır. Takdir edersiniz ki, özellikle hiç de iç açıcı bir mali yapı devralmamışken bunların farkında olmamamız düşünülemez. Ama Galatasaray Spor Kulübü’nün etik anlayışı, suçun – eğer işlenmişse - kimin tarafından işlendiğine bakmaksızın aynı duruşu sergilemeyi gerektirir. Biri ezeli rakibimiz, bir diğeri küçük takım ayırımı yapmayız, yapamayız.

Adamsın Ünal başkan...

son paragrafta koymuş "Ben, böyle bir anlayışın liderliğini yapmak için oylarınızı istedim. Yanlış bir intiba verdiysem kusura bakmayın."

Boşuna demiyoruz reyiz diye.Helal olsun büyük başkan.

Ayrıca Hayrı Kozak tan öyle açıklamalar beklemezdim açıkçası beni şaşırttı.

Başkan saygı ve takdiri hakediyor.

Lakin bu kez laf yarıştırdığı kişi ezikler değil, kulübümüzün bir diğer değerli duayeni Hayri Kozak 'tır.

Yorumlarda saygıyı elden bırakan arkadaşlar, Galatasaray etiğine göre ceza hakaderler, GSCimbom kurallarına göre değil.

Başkan saygı ve takdiri hakediyor.

Lakin bu kez laf yarıştırdığı kişi ezikler değil, kulübümüzün bir diğer değerli duayeni Hayri Kozak 'tır.

Yorumlarda saygıyı elden bırakan arkadaşlar, Galatasaray etiğine göre ceza hakaderler, GSCimbom kurallarına göre değil.

Unal Aysal : Galatasaray'ın düşmanı yine Galatasaraylı'dır"

Kökleri 500 yıla yayılan, yalnız ve asil kulübüme yakışan başkan böyle açıklama yapar.

Farkımız asaletimizdir. Bizim bu kirli ortamda işimiz yok...

Üst Alt