Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

bffe1B_d0e79c6b9985f1e54d45dd3154bf0a7a.jpg

Telegol'e Konuk Olan Başkan Ünal Aysal, Şike Soruşturması ve Transfer ile İlgili Açıklamalarda Bulundu!

Haberin Devamı GSC Portal'da!

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar!

Başkanın söylediği en güzel şey: '' Bunların benim başıma gelmesi biraz zor :):) Ama olduda geldi diyelim, o zaman Galatasaray taraftarı, benim taraftarım 2-3 gün duruma bakar biz seçimi yapalım başkanımızı seçelim önümüze bakalım derdi, Fenerbahçe farklı bir camia'' demesi idi.

Galatasaray taraftarı başkanı bile olsa şikeciyi desteklemezdi dedi başkan, harbiden büyük adam.

adam şartları zorlıycaz dedi. ronaldinyo yu öneren adam ..aysal yani.biraz anlayın artık.

Başka takımlardan teklif aldık filan hikaye.. Son güne kadar bizim fiyat yükseltmemizi bekleyecekler. Shaqiri için biraz bekleyeceğz ama mutlu sona ulaşacağız [Bence]

Cok net aciklamalar yapti.. Baskani bir kez daha tebrik ediyorum.. Ozellikle kulupler birligi ile alakali sozune bittim :) ne ise yariyor bilmiyorum dedi..

Suarez 4-5 milyon degil baskan futboldan anlamiyorum dedigi kadar varmis:)

Shaqiri transferi muhtemelen tff nin kararina bagli. Cok net dedi zaten ben avrupaya gidemeyeceksen niye bu kadar para verip transfer yapayim..

Mayıs ayında bırakırım lafı hoşuma gitmedi.Hesabı Avrupa'ya göre yapıyorsan da şimdiden vereceksin o 30 Milyon Euro'yu ve Melo+Shaqiri'yi alacaksın.Avrupa da başarı için kadron çok üst düzey olmalı.

Bunun dışında açıklamalarına tamamıyla katılıyorum.

Aslanlarn Sessiz Kaldığı Yerlerde, Kuşlar Kartallar Volta Atar; Ama Bilmezler ki Aslan O Sesszliği Bozarsa, Kıyamet Kopar.

Che Guevara

Bin kere yazdım burda. Transferler, TFF'nin karasızlığı yüzünden erteleniyor diye. Olası bir men kararı yapılacak olan transferin ödemelerinde sıkıntı cıkaracaktır cunku.

Gökmen'in hayatından son 1 saat iptal.

Soru sorarken 23 Nisan'da şiir okuyan çocuk edasıyla soruyordu :asd:

Shaqiri de durum şu;

10m euronun altında bir teklif yaptık,bu rakam bonuslarla birlikte 12-13m euro ya ulaşıyordu.

Basel fiyatı yükseltmek için başka takımlardan teklif aldım diyerek blöf yaptı ve zaman kazanmaya çalıştı.

Eğer şike olayı çoktan kapansaydı,başkan parası neyse direk basıp alacaktı.

Şimdilik basel bizim teklif ettiğimiz ücreti kabul etmedikçe,ya da ayın 26 sında kulüplere garanti verilmedikçe bu transfer olmaz.Bu kadar basit.

UEFA ile falan anlaşamazlar zor o iş.İşler karışır men cezası ile karşı karşıya kalabiliriz..İnşallah şuan ki ortam kaçırmaz başkanı..

Çok güzel konuştu, alkışı hak etti.

Şu anda Erman Toroğlu yere göğe koyamıyor başkanı. Umarım böyle bir adam başlarım Türk Futbolunuza diyip bizi bırakmaz dedi.

[video=youtube;_s01rF616GI]https://www.youtube.com/watch?v=_s01rF616GI [/video]

[video=youtube;TY-HY2TIGkY]https://www.youtube.com/watch?v=TY-HY2TIGkY[/video]

Mayıs ayında bırakırım lafı hoşuma gitmedi.Hesabı Avrupa'ya göre yapıyorsan da şimdiden vereceksin o 30 Milyon Euro'yu ve Melo+Shaqiri'yi alacaksın.Avrupa da başarı için kadron çok üst düzey olmalı.

Bunun dışında açıklamalarına tamamıyla katılıyorum.

Başkan da diyor ki eğer biz parayı basıp alırsak ve sonradan hakkımızı kaybedersek ne olacak diyor ?Onun için avrupa konusunda net garanti istiyor.

Ünal Aysal: Geçen sene Galatasaray küme düşseydi batacak mıydık ? Juventus düştü 1 sene sonra geri döndü şimdi en tepede. Kurallar bu.

Bu kadar konuşma arasında şike ile ilgili en çarpıcı açıklama bu. Bunun üzerine laf söylnmez.

Üst Alt