Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Futbol ile İlgili Görevlerinden İstifa Etti!


de6135f537b644b19f12edf6f01f83e9.jpeg


Deplasmanda Antalyaspor’u 3-2’lik skorla yendiğimiz maçın ardından sıcağı sıcağına yaptığım açıklamaların kamuoyunda farklı yorumlara neden olduğunu üzülerek görmekteyim.

Yaşanan beklenmedik puan kayıplarını hatırlatmak amacıyla ‘Bildiğiniz nedenlerle kaybettik’ demek isterken, sehven ağzımdan çıkan “Bilerek kaybettik” ifadesinin kötü niyetle yorumlanması beni derinden üzdü.

Şahsen, bu sezon ligde yaşanan vahim hataların, çalınan skandal düdüklerin spor kamuoyu tarafından net olarak görüldüğünü ve tüm bu hataların rakiplerin lehine bizim aleyhimize olduğunun da gayet iyi bilindiğini düşünüyorum. Sözlerimin de bu manada değerlendirmesi gerektiğine inanıyorum.

Galatasaray’ın tıpkı geçmişte olduğu gibi dün de sahada verdiği haklı ve tertemiz mücadelenin en yalın, en çıplak hali maçın uzatma dakikalarında attığı golün ardından futbolcumuz Eren Derdiyok’un bakışlarında gizlidir.

Yaşanan rezaletler karşısında susanlara sesleniyorum: Eren Derdiyok’un bakışlarını sakın aklınızdan çıkarmayın, o gözlerde haklı olanların cesareti ve gururu gizlidir. O gözler, 25 milyon Galatasaraylının gözleridir ve nereye sığınırsanız sığınız o gözler hep üzerinizde olacaktır.

Tüm bu çıplak gerçeklere rağmen, Galatasaray camiasına zarar vermek isteyenlere fırsat tanıdığım için Sportif A.Ş.’deki futbolla ilgili görevlerimden istifa ediyorum.

Kamuoyuna saygılarımla.

Nasuhi Sezgin
Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı
 
Geç bu işleri Nasuhi efendi anlayacağımızı anladık kulübü birilerinin lafına peşkeş çekenleri ibra edenlerde adamım diye ortada gezmesinler.
 
Şu cengiz malı da istifa etse rahatlasak diyeceğim ama leventi var özbek brothers var
neyse sırayla tıpış tıpış kaçacaklar
 
Nasuhi Sezgin: "Maalesef istifa edemeyeceğiz. Yapacak işlerimiz var. Devletle de işlerimiz var."

--->
Nasuhi Sezgin bugün istifa etti.
 
Dursun'un arkasını dayadığı malum kişilier veya parti dünki açıklamasının ardından hemen harcadılar adamı :asd22:

İnşallah böyle birbirinizi yiyeceksiniz Adi herifler ...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt