GSC Haber - Başkanımız Mustafa Cengiz, Mali Genel Kurul'da Konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkanımız Mustafa Cengiz, Mali Genel Kurul'da Konuştu

Mustafa Cengiz döneminde, amatör şubelerdeki zararlar 30M dolardan 9M dolar zarara düşürüldüğü açıklandı.

Denetim Kurulu Üyesi Reha Ünsay: "2011'de stadımızdaki büfeler 5 yıl için 600.000 TL garanti bedelle kiralanırken 2016'da büfeler 5 yıl için 200.000 TL garanti bedelle kiralanmış. Yani yıllık 40.000 TL'ye stadda büfe sahibi olunmuştur."

Denetim Kurulu, Şahsi kefaletlerin Dursun Özbek 52.8 M euro Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak'ın 62.9 M Euro ve 12.2M TL olduğunu açıkladı.

Mustafa Cengiz: Enkaz devraldık, borçtan kafamızı kaldıramıyoruz gibi sözler söylemeyeceğim zaten 3 günde olmadı bu borç ama şu an gerçekten maddi sıkıntımız pek kalmadı.

Mustafa Cengiz: Eleştiri farklı iftira farklıdır. Eleştirmezseniz olmaz zaten sorun etmiyoruz ama bu yönetim, Fatih Hocayı gönderme planı yapıyor diyenlerin vicdanı nasıl ?

Ozan korkut fena yuklendi

Ozan korkutu pek tutmam ama Galatasarayın haklarını koruma noktasındaki sert eleştirileri çok doğru ve hiç beklemiyordum bu açııklamaları kendisinden..

Ben mustafa cengizin kesinlikle yetersiz olduğunu düşünüyorum..

Mustafa cengizi körü körüne savunup göklere çıkaranlar ozan korkutu izlesinler..

Yahu arkadaş şu klübün başına Galatasaray potansiyeline yakışacak bir başkan ve yönetici gurubu ne zaman gelecek çok merak ediyorum..
Bu oluşum bir gelse bu klüp uçacak ama işte bir türlü gelmiyor.Bu genel kurul yapısıyla mümkün değil gelmez..

Ozan korkutu sevmeyebilirsin ama Galatasarayın haklarını koruma noktası ile alakalı yaptığı eleştiriler o solanda yeterli alkış almıyorsa bunlardan hiçbirşey olmaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozan korkutu pek tutmam ama Galatasarayın haklarını koruma noktasındaki sert eleştirileri çok doğru ve hiç beklemiyordum bu açııklamaları kendisinden..

Ben mustafa cengizin kesinlikle yetersiz olduğunu düşünüyorum..

Mustafa cengizi körü körüne savunup göklere çıkaranlar ozan korkutu izlesinler..

Yahu arkadaş şu klübün başına Galatasaray potansiyeline yakışacak bir başkan ve yönetici gurubu ne zaman gelecek çok merak ediyorum..
Bu oluşum bir gelse bu klüp uçacak ama işte bir türlü gelmiyor.Bu genel kurul yapısıyla mümkün değil gelmez..

Ozan korkutu sevmeyebilirsin ama Galatasarayın haklarını koruma noktası ile alakalı yaptığı eleştiriler o solanda yeterli alkış almıyorsa bunlardan hiçbirşey olmaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
:) Esas senin gibi taraftar olduğu sürece bizden hiçbir şey olmaz. Dursunun yanında saf tutanın neyini izleyecez şaka mısın? Bu başkan olsun ilk işi Terimi kovmak olur. Mustafa Cengizin tırnağı olamazlar. Galatasaraya uzak Allaha yakın...

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt