GSC Haber - Başkanımız Mustafa Cengiz, Mali Genel Kurul'da Konuştu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkanımız Mustafa Cengiz, Mali Genel Kurul'da Konuştu

Ozan Korkut önce kendini bilsin. Dışardan kükreyen adamları hiç sevmem. Hakları korumakla alakalı söylediklerinde haklı olduğu şeyler var ama haksız olduklarıda var. Biz o bildiri karşısında hepsini birbirine düşürdük. Hepsi ayrı yalanlandı yanladı. Herkesi dğşman bilsek savaş açsak 2 gün önce yabancı sınırı gelsin kararı çıkacaktı. Ama olur mu? Bir gazla aday oldu. Mal gibi kaldı ortada onun düşmanlığı. Bu yönetim mama alanların manasını kesti. Bunların tek derdi. Liseye tabi olalım. Klübü soyalım kimse ses etmesin kültürü. Gördük yönetim kurulu listesini ve kaypaklıklarını...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

:) Esas senin gibi taraftar olduğu sürece bizden hiçbir şey olmaz. Dursunun yanında saf tutanın neyini izleyecez şaka mısın? Bu başkan olsun ilk işi Terimi kovmak olur. Mustafa Cengizin tırnağı olamazlar. Galatasaraya uzak Allaha yakın...

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan nerde dursunun yanında sallama..
Zaten yorumumda kendisini pek tutmadığımı söyledim.Ama eleştirilerinde haklı olduğunu söylüyorum..

Ulan her sene aynı hataları yapmakdan bıkmadınız..Şu yönetim devam etseydi ve takım başarısız olsaydı en erken seçimde yeni başkan gelirdi.Sizin gibi taraftarlar yeni başkanı övmek için mustafa cengizi eleştirecekti..
Taraftarın geneli bu yapıda..
Bu senelerdir böyle...

Şunu anlayın bu genel kurulun seçeceği başkandan hayır gelmez..

Ne zamanki bir kereliğine güçlü bir ismin çatısı altında güçlü isimlerden oluşan bir yönetim oluşturulur o zaman belki istediğimiz gerçekleşir.Aksi takdirde işimiz zor.

Ulan nerde dursunun yanında sallama..
Zaten yorumumda kendisini pek tutmadığımı söyledim.Ama eleştirilerinde haklı olduğunu söylüyorum..

Ulan her sene aynı hataları yapmakdan bıkmadınız..Şu yönetim devam etseydi ve takım başarısız olsaydı en erken seçimde yeni başkan gelirdi.Sizin gibi taraftarlar yeni başkanı övmek için mustafa cengizi eleştirecekti..
Taraftarın geneli bu yapıda..
Bu senelerdir böyle...

Şunu anlayın bu genel kurulun seçeceği başkandan hayır gelmez..

Ne zamanki bir kereliğine güçlü bir ismin çatısı altında güçlü isimlerden oluşan bir yönetim oluşturulur o zaman belki istediğimiz gerçekleşir.Aksi takdirde işimiz zor.
Ulan mulanlı konuşma canımı sıkma benim,dünyadan haberin yok cins cins konuşuyorsun.Mustafa cengizin karşısına çıkıp dursun için oy bölmeye çalışan adamlar bunlar nerenle takip ediyorsun sen bu takımı ,Al bugünde ibra etmeyenlerden işte

Üst Alt