GSC Haber Başkanımız Mustafa Cengiz'den, Ali Koç'a Ağır Gönderme!

Furkan Korkmaz

RADAMEL FALCAO | EL TIGRE 🐅
Yönetici
Süper Moderatör

Mustafa Cengiz: "Taraftarımızdan sabır göstermesini ve kadromuzdaki futbolculara azami saygı göstermesini istiyoruz."

Cengiz: "Twitter'da yazıyor, biz de görüyoruz. Oradan bakıp, biz de futbolcu seçeceğiz." (Gülerek)

Cengiz: "Biz, bir futbolcu almıyorsak emin olun ki veremediğimizden değil, vermediğimizdendir. Bizim için en önemli şey futbolcuların karakteri. Ben, gurur ve onur sözcüklerinin rastgele kullanılmasına karşıyım."

Cengiz: "Galatasaray isterse hepsini alır. Biz Galatasaray taraftarının bize emanet ettiği şeye bakmak durumundayız."

Cengiz: "Çocukların kumbarasındaki paraya talip olanlar ile çocukların kumbarasına para koyanlar eş değer görülüyor. Ben bu sözlerle hocamı bir kez daha selamlamak istiyorum."

Cengiz: "Dante'yi bilirsiniz. İlahi Komedya'yı yazdı. Yaşasaydı bunu yeniden yazardı."

Cengiz: "Emre Mor yetenekli bir oyuncu. Yetenek ve karakter çok önemlidir. Emre, yurt dışında çok acılarla büyümüş bir kardeşimiz. Kendi yuvasına geldiğine inanıyoruz. Ben şu anda resmi bir açıklama yapmıyorum. KAP'ı bekliyoruz."

Cengiz: "Banega hakkında ben de bir şey bilmiyorum. Banega da kulübün de görüşü çok önemli. Taraftarımız emin olsun, bütün alternatiflere 7/24 çalışıyoruz. Fernando'ya talip var, onunla ilgili görüşmelerimiz sürüyor."

Cengiz: "Rizespor, tabii ki en yüksek parayı kazandıracak. Rizespor'un kazançları ve rakibimizin harcamalarıyla ilgili söz söylemek bizim haddimize değil. Ben her iki camiaya sağlık ve başarı diliyorum."

Cengiz: "Diagne bizim çok değerli bir sporcumuz. Özellikle Rize'ye attığı son golle şampiyonluğumuzda çok önemli bir kilometre taşı oldu. Taraftarlarımız lütfen Diagne'yi üzmesin. Her şeyin hayırlısı, bakacağız."

De Marke

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Yanlis aciklama.Yarin biz de boyle bir organizasyon yapmak zorunda kalabiliriz.Bizim de durumumuz iyi degil.

Gökhan Gel

Parçalı Üye
Oha, hayatımda gördüğüm en iyi ayar.

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
başkanımızın peygamber efendimizin cehennemde olduğunun iddia edildiği sözümona eseri referans alması canımı acıtmıştır

Mustafa Alp Demirci

Tecrübeli Üye
durduk yere rakibe laf attığımıza göre işler iyi gitmiyor olabilir.

Furkan Korkmaz

RADAMEL FALCAO | EL TIGRE 🐅
Yönetici
Süper Moderatör
Başkan, yalı çocuğunun içinden geçmiş.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Yanlis aciklama.Yarin biz de boyle bir organizasyon yapmak zorunda kalabiliriz.Bizim de durumumuz iyi degil.
Tek ondan demiyorki Terimin bağışlanan tazminatına laf ediyorlar ama çoluk çocuktan para istiyorlar minvalinde.

Gürkan Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bir laf anca bu kadar gediğine konabilirdi. Kutlarım.

Danyal Artemis

AGM Sorumlusu
Yönetici
Administrator
gediğine koydu çok tebrik ederim.

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Guzel gecirmis.

Murat Kara

Yangın Team
Taçsız Kral
Fenerli değilim ki rakiplere sallanan laflarla avunayım. Transferi falan da salla ama sponsor işleri ne oldu basgan onları anlat.

Cengizhan Kaya

10 Numara!
IMG_6054.JPG

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ferhat Öztürk

Aslan Üye
Bu söze verilecek tepkilerden bile forumdaki kuşları tespit edebilirsiniz dostlar.Bu arada bilezik gibi geçirmiş tabiri cuk oturacaktır.

Üst Alt