Başkanımız Telegol'deydi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Telegol'deydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Bu Gece Telegol'e Konuk Olacak

Baskani elestirmek icin soylemiyorum fakat, gecen senelerde polat bu programa ciktiginda demediniz kalmiyordu. Aysal cikinca ses yok.. Ben o zamanda fazla tepki veriyorsunuz diyordum..Demekki telegole katilmakla baskan olup olmayacagi adam olup olmayacagi belli olmuyormus..( polat buraya katilinca adamligina kadar laf gitmisti bu nasil baskan bu bilmem nelere laf veriyor da vs . )

Tabii katilacagi kesin ise soyluyorum bunlari..

Aysal 2.kez katılıyor eğer katılıyorsa, ilk katıldığında gerekli ayarı verdiği için fazla ses yok bence. serhat mal gibi kalmıştı hatırlıyosanız

Başkan akşam saatlerinde İsviçreye uçmayacak mıydı.. Yanlış mı hatırlıyorum?

Röportaj beyler 2-3 gün önce yapılmıstır. Transfer icin en iyisi en uygunu icin ugrasıyoruz dicek adam.

Ünal Başkan: Galatasaray camiasında kanaltürke dönük olarak gittikçe netleşen bi inanç doğmaya başladı olumsuz anlamda. sanki kanaltürk galatasarayın karşısında yayın yapar gibi müsade ederseniz bunu ben size sorıyim benim taraftarlarım sizden bunun cevabını bekliyor.

Serhat: Mavi ekran, CPU Error, Dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt..

Yalniz bu bilgi net mi? Kanaltürk`ün sitesinde Ünal Aysal hakkinda birsey yazmiyor, reklamin kralini yaparlardi bunlar. :)

Adam bağlanıyor ama ayarıda veriyor, ayar verecek olduktan sonra isterse FBtv'ye bağlansın :asd:

ünal aysal başkan oldugunda neden cıktı bu seviyesiz kanala derdik

sonra yanıltmıştı başkan bizi.

Başkanda öyle bir yapı varki azcık zorlasan her şeyi söylüyor.:Dbu söylemesindeki asıl amaç ise biz taraftarı mutlu etmek.Ben inanıyorum bu akşam mutlu olacağız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt