Başkanımız Ünal Aysal Ligtv'yi protesto etmeli mi?


Türk Futbolunu kendisine oyuncak yapan bir yayıncı kuruluşa katılma niyetinde olan Sn. Başkanımız Ünal Aysal'a, kendisini Ligtv'de görmek istemediğimizi iletelimBaşkanımız Ünal Aysal Cuma günü Lig Tv'de göreve gelişinin 100 günlük sürecini değerlendirecek.Telefon : 0 212 305 19 05 / 305 19 01Sportif AŞTelefon : 0 212 305 19 02Pazarlama AŞTelefon : 0 212 305 19 04Galatasaray.orgTwitterÖrnek MetinŞuana kadarki örnek duruşu ve sözleriyle Galatasaraylılığından gurur duyduğumuz Başkanımız Sayın Ünal AYSALın Lig TV gibi taraflı bir yayın kuruluşunda programa katılmasını istemiyoruz.Ayrıca TFF haddini bildirecek ve yapılan playoff uygulamasının şike yapan klüpleri kurtarma ve Digitürk ün uğradığı zararı karşılama amacı gütdüğünü belirten bir açıklama yapmanızı diliyoruz. Galatasaray taraftarı gerekirse bir 6 sene daha Champions league ye gitmez ama şaibe altında bir yazı tura para hava atışı dahi olmasını istemez.Hiçbir şekilde bu pisliğe bulaşmayan eski yeni yönetici futbolcu görevli her kim varsa teşekkür ediyoruz.Saygılarımla
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Beyler sakin olun, bu işin içinde iş var bence. Baya bir gönderme yapacak sanırım başkan.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Hiç doğru bir hareket olmaz katılması tabi digitürk aleyhine konuşmayacaksa.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !atalim arkadaslar, cikmasin ve mutlaka PlayOFF'a karsi sert bir bildiri yayinlasin.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !bence bırakın. daha iyi o kanalda o kanalın yandaşlarını eleştireceğini düşünüyorum. eğer böyle olursa katılması daha uygun.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Adam sürekli açıklamalar yapıyor bunların aleyhine. Eğer böyle bir şey olursa LigTv zararlı çıkar.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Eğer eleştiri filan yapmayacaksa şu zamanda ligtvye çıkmasının hiçbir anlamı yok.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Bende katılsın diyorum,canlı yayın olacaksa gider yapacaktır Başkan merak etmeyin.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Ne eleştirmesi Allah aşkınaEleştirecekse buyursun resmi siteden, Gstv'denEyyamcı kanalda ne işi varŞayet katılırsa aylardır sergilediği dik duruşumuzu gölgeleyecektir
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !--katılması bana hiö matıklı gelmiyor,eğer katılıyorsa bilinki çok değişik şeyler dönüyor ortada...
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Galatasaray'ın kendi kanalı da var. Unutulmaması gereken nokta bu!
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !biraz öncearayıp iptal ettirdim paketleri ve üyeliğimi 3 aylığına dondurdum neden olarakta playoff sisteminin dayatması dedim
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal'ı Ligtv'de görmek istemiyoruz !Çağırsın spor yazarlarını bizim kanala ne konuşacaksa orada konuşsun.
 
Üst Alt