Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.Hmm keşke çıkmasaydı.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.Çıksın yüzlerine karşı vursun herşeyi.. şike yapmadıysanız neyin korkusundasınız ulan desin.. yani ben öyle derdim ama başkan uygun şekilde söylesin.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.nihat özdemir apaçisi yine dengesiz dengesiz konuşucak..
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.gedirdi nihat

eline kupa

yikildi nihat

kirildi kupa

aglama nihat

verelim kupa
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.Ortam yumuşatacaklar akılları sıra. Başkanım kartondan bir adet kupayla çık oraya :)
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.Ünal başkan yanlış yapıyor.Nihat Özdemir kim ya Allah aşkına!Bizim başkanın muhatabı Nihat mıdır?Nihat'ın karşısına Abdurrahim Albayrak çıkartılmalıydı, geyik yapmıyorum çok ciddiyim.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak.Ünal başkan yanlış yapıyor.Nihat Özdemir kim ya Allah aşkına!Bizim başkanın muhatabı Nihat mıdır?Nihat'ın karşısına Abdurrahim Albayrak çıkartılmalıydı, geyik yapmıyorum çok ciddiyim.Talimat baska yerden gelmistir ;)Bizim Baskanimiz niye ciksin bu yayina? Sampiyon olmus

Fenerbahce niye ciksin? yenilmisler ezilmisler ne yuzu var TV'dekesin talimat var ortami sakinlestirin diye ;)
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk OlacakM. Ali Birand ve Ünal Aysal arkadaş..Zaten M. Ali aynı zamanda Galatasaray'da yönetici konumunda sanırım.

Dolayısı ile başkanın başkasını göndermesi olmaz.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacakkanald ve nihat biraraya geliyosa izlemem
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk OlacakÜnal Başgan ‏ @UnalBasganKanal D'de ayar manyağı yapacağım!!!1Ünal Başgan ‏ @UnalBasganNihat Özdemir'in açıklamalarını hemen cevap vermeyeceğim. 5 dakika sonra tam aksini söyleyebilir. Her şeye hazırlıklıyım.Aga bu adam kimse çok komik ya:D
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacaknihat pislik yapiyo, baskan gerekeni yapar simdi
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk OlacakYA NE! 9 puan 5 puana sillidin ne diyo lan bu manyak.
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacaknihat nediyon lan kısa kes aydın havası olsun
 
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacaksabiha gökcendeymiş nihat. orda olan şunun kafasında yumurta kırsın mümkünse.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt