Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Polis kötü, Savcı kötü,Hakim kötü, Galatasaray kötü, Federasyon kötü, Trabzon kötü,Başbakan kötü,cemaat kötü,o kötü, bu kötü,şu kötü..... kötü , kötü.

Ulan bi siz iyisiniz ..... .

Yapacağınız çok basit, bir maden suyu alıp içmek. 50 krş.

programın tekrarı ne zaman olur acaba ? yada video var mı millet kaçırdım ?

Oyuna gelmeyelim arkadaşlar, bunlar tamamen Galatasaray'ın şampiyonluğu konuşulmasın, olaylar konuşulsun çabaları.

Yok play off'ta daha çok puan toplamışlar da, yok herkes kötüymüş bir onlar iyimiş de...

Başkan oyuna gelme, bunlarla programa çıkma, fair play bunların ağzında.

Sen şampiyon takımın başkanısın, birebir programlara katıl. Sen katıldıktan sonra başkasına ihtiyaç duymazlar.

Başkan tuhaf konuşuyor. Terim avrupadan iyi bir teklif gelirse, yine arkasına bakmadan gider.

odalarda kazanıp kupayı sahada alan yav.aklar sahada kazandığımız kupayı odalarda vermeye çalıştılar! rakibinin sahasına bayrak dikilir de kupa da dikilmez ki be cimbomum :D yani bunun intikamı da yookk acısı da 40 sene çıkmaz.

Ben sunu anlıyamadım.Şimdi sen Galatasaray başkanısın karsındakı baskan yardımcısı, ben senın yerınde olsam baskanım yardımcımı yollardım..Neden bu heriflerle gorusuyorsun ki, aynı mertebe degılsınız..

Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak

bu birand da çok lüzumsuz çıkar başkanı tek başına yap proğramını ne çıkarırsın ezik büzük şahısları başkanı muhattap olmak zorunda burakırsın

Ben art niyetli olduğunu düşünüyorum. Daha birkaç gün önce Galatasaray'ı eleştiren o değil miydi?

Bunca yıllık haberci, gazeteci, bu işlerin içinde, oraya nihatı çıkardığında bunların olacağını bilmiyor mu?

Bunlar olsun diye çıkarıyor zaten.

Bildiğim kadarıyla bir yöneticilik sıfatı var Galatasaray'da, en kısa zamanda ayrılmalı çünkü gördük ki mesleği nedeniyle bu görevini doğru şekilde yapamıyor.

yok bu iyi oldu akli selim insanlar onun nasil yalan söyledigini cok iyi gördüler, bjk lilerin cogu ulan nasil aydinlikda verdiniz diye dalga geciyor nihat mandasiyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt