Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

GSC Haber Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzdan Depremzedelere Yardım Kampanyasına Destek1580139881173.png

Kulübümüzün Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için düzenlediği yardım kampanyasına Başkanımız Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz de Türk Telekom Stadyumu GS Store mağazasında alışveriş yaparak destek oldular.

Başkanımız Mustafa Cengiz, İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Mahmut Recevik, Ömer Cansever, Dilek Kutlu ve Muhasıp Üyemiz Dorukhan Acar’ın yer aldığı organizasyonda Başkanımız ve Yöneticilerimiz kışlık ürünler satın alarak kampanyaya katkı verdiler.

Elazığ'da meydana gelen deprem nedeniyle mağdur olan depremzedeler için başlattığımız yardım kampanyası tüm GS Store mağazalarında geçerli olup, mağazalarımızdan satın alınan ürünler dışında getirilecek olan yardım malzemeleri de kabul edilecektir.

27 Ocak Pazartesi günü saat 10:00'da başlayan kampanya, futbol takımımızın 2 Şubat Pazar günü Türk Telekom Stadyumu’nda Süper Lig'de oynayacağı Kayserispor maçının bitimine kadar devam edecek. Toplanan yardımlar resmi kuruluşlar aracılığıyla afet bölgesine ulaştırılacak.

GS Store Mağazası'nda kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan başkanımız Mustafa Cengiz, şu ifadeleri kullandı:

Bildiğiniz gibi ulusal bir felaketle, depremle karşı karşıya kaldık. Elazığ ve Malatya’da yine ulusal bir imtihandan, ulusal bir testten geçtik. Çok şükür tüm vatandaşlarımız şahsi sorunlarını ikinci plana atarak depremzedelere yardıma koştu. Türk toplumu ne kadar dayanışma içerisinde olduğunu bir kez daha gösterdi. Bununla gurur duyduk. Galatasaray camiası olarak, toplumun çimentosu olarak buna sessiz kalamazdık. Biz de kendi çapımızda bir kampanya başlattık. Katılım daha ilk anlardan çok ciddi boyutlarda. Bununla ilgili camiamıza ve halkımıza çok teşekkür ediyorum. Galatasaraylı olmayanlar da katkıda bulunabilir. Biz de burada Yönetim olarak karınca kararınca elimizden gelen katkıyı ve desteği vereceğiz. Elazığ ve Malatya halkına bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bunun en acısız şekilde geçmesini dilerim. Ölenlere rahmet, kalanlara sabır dilerim. Milletimizin başı sağolsun."

Taraftarlarımızı tüm GS Store Mağazaları'nda geçerli olan kampanyaya katılmayan davet eden başkanımız Mustafa Cengiz, "Battaniye, atkı, eşofman gibi gereken kışlık ürünler deprem bölgesine tarafımızca toplanarak ulaştırılacak. Taraftarlarımız lütfen kampanyaya katılsınlar. Türk milletinin toplumsal dayanışmasına yürekleriyle birlikte katılsınlar. Gücü olanların olabildiğince destek olmasını istirham ediyoruz." diye konuştu.

"Yönetici arkadaşlarımızla birlikte azami katkıda bulunacağız. Tabii ki bu rakamı ilan ve lanse etmemiz düşünülemez. İbadet, kabahat ve sevap gizlidir. Biz bu eğitimle geldik. Ben bir kez daha deprem bölgesinde o soğukta yaşam mücadelesi veren insanlarımıza sevgi, saygılarımı iletiyorum, dirençli olmalarını diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Medya mensubu kardeşlerime de bu kutsal göreve aracılık ettikleri için tek tek çok teşekkür ediyorum."

galatasaray.org
 
Üst Alt