Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Başkanlık Seçiminde Oyunuzu Kime Verirdiniz?

Oyun Kime ?

• Dursun Özbek

Kullanılan: 3 13.6%
  • Mustafa Cengiz

Kullanılan: 19 86.4%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Soru seçimi kim kazanırdan ziyade kime oy verirsiniz üzerine. Bu forum üyelerinden bir örneklem almak istedim.
Oy kullanacaksanız, kullanacak olabilseniz oyunuz Dursun Özbek'e mi ? Mustafa Cengiz'e mi ? Giderdi.

Son düzenleme:
Mustafa Cengiz Dursun'dan daha kötü başkan olur deseniz bile Mustafa Cengiz'e vermelisiniz çünkü mayısta seçimi tekrar yapacak..

Seçime katılmazdım
Demokratik haklarını kullanmayıp demokrasi adı altında milleti eleştirmekte yok vakit.

Dursun Özbek istifa diye inleyenler bugün Mustafa Cengiz'e reklamcı, salak yaftası yapıştırıyor. Dursun'a rakip çıkmasaydı da küfredeceklerdi.

Bizim toplum kadar balık hafızalı başka bir toplum daha yoktur.
Ne değişti bir Terimin gelmesi mi değiştirdi her şeyi ?

Son düzenleme:
Dursun'a oy veren adam degildir. Turgay ve Ahmet'le yaristiginda bile Ahmet'e oy atmistim forumda :D

O herifi ta o zaman gözüm tutmamisti. Liste hazirlamak icin hic kimseye vakit tanimamak icin baskin secim yaptiriyor adam.

Dünyadaki Galatatasarayli Dursun'lari incitmek istemem ama Galatasaray baskaninin adi Dursun olur mu yahu?

Dursun'a oy veren adam degildir. Turgay ve Ahmet'le yaristiginda bile Ahmet'e oy atmistim forumda :D

O herifi ta o zaman gözüm tutmamisti. Liste hazirlamak icin hic kimseye vakit tanimamak icin baskin secim yaptiriyor adam.

Dünyadaki Galatatasarayli Dursun'lari incitmek istemem ama Galatasaray baskaninin adi Dursun olur mu yahu?
Yönetimde ki dinozorlar Dursun'u seçeceklerdir bence, nasıl olsa keyiflerine göre koskoca kulübü yönetiyorlar.

Ama Dursun oyların yüzde 90'ını alacak. Bu iş nasıl oluyor bende bunu anlamıyorum.
Alamaz. Muhalafet 1200 imza atan iradeyi gösterse alır. Ama birleşemiyor onlarda. Bizim kongre zihin olarak da o kadar bölük pörçük ki organize olan Dursun gibi çapsızlar bile olunca alıyor seçimi işte. Ama yine de 90-10 olmaz. 60-40 gibi bekliyorum.

Oy kullanmazdım. Ama illa birini seçmek zorundasın deniliyorsa Dursun Özbek derdim.

Kulüp bu kadar berbat durumda iken kimse kılını kıpırdatmıyor seçime girmiyorsa kusura bakmayın Dursun Özbek'ten daha çok umutlanırım. Çünkü Dursun Özbek ya iddia ettiği gibi Galatasaray'ı ileri taşıyacak ya da korktuğumuz gibi dibi görüp iflas edeceğiz. İflas ettikten sonra da kulüp satılır belki (çok da vakıf değilim tüzüğe) o zaman hepten kurtulmuş oluruz genel kuruldan. Satılmazsa da gitgide çöker Galatasaray biter. Böylece her gün kanser olacağımıza bari hafızalarımızda Galatasaray imajı kalır torunlarımıza anlatırız böyle bir takım vardı diye...

Son düzenleme:
Üst Alt