Basketbol Oyuncu Önerileri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basketbol Oyuncu Önerileri

Cevap: Basketbol Oyuncu Önerileri

Sene sonu johnson gönderilmeli.Yerine alınabilecek boştaki isimler

JR Holden:Bir eurolig efsanesi ama 34 yaşında

Khalid El-Amin,Morris Finley,Vlado İlievski,Saso Ozbolt

XXX-Tutku

Shipp-Evren-Göksenin

XXX-Shumpert-Caner

Kerem Gönlüm - İlkan

XXX-Luksa Andric-Ermal

Caner gibi mükemmel savunması olan bir görev adamından ne istersiniz anlamıyorum. Her türlü kalmalı takımda. Girer 5 dakika oynar işini yapıp çıkar.

Ermal tartışmasız ligin en iyi yerli uzunlarından biridir,bitiriciliğide en iyi yerli uzun bana göre.1 maçla adamı dibe vurmayın.Ben Shipp konusunda çok kararsızım,tek yönlü bir oyuncuymuş gibi geliyor.Gerçi geçen sene sayı kralı olmuş sanırım.

Ermal tartışmasız ligin en iyi yerli uzunlarından biridir,bitiriciliğide en iyi yerli uzun bana göre.1 maçla adamı dibe vurmayın.Ben Shipp konusunda çok kararsızım,tek yönlü bir oyuncuymuş gibi geliyor.Gerçi geçen sene sayı kralı olmuş sanırım.

Shipp takımın tüm pis işlerini yapıyor, herhalde dünyada ribaund lideri skorer guardı olan takım tek bizizdir. Sağlam bir takım kurulursa Shipp bu işleri yapmaktan şut atmaya da fırsatı olacak.

Caner gibi mükemmel savunması olan bir görev adamından ne istersiniz anlamıyorum. Her türlü kalmalı takımda. Girer 5 dakika oynar işini yapıp çıkar.

Eğer bir kaç yıl önceki halimize döneceksek, kalsın. Ama Fenerbahçe-Efes gibi takımlarla başa baş mücadele etmek istiyorsak, 5 dakika oynayacak, sadece defans gücü olan oyunculara yer yok.

Üst Alt