Batı K. Final | San Antonio Spurs 2-4 Oklahoma City Thunder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Final | San Antonio Spurs 2-4 Oklahoma City Thunder

Cevap: Batı K. Final | San Antonio Spurs 0-0 Oklahoma City Thunder

SAS 46

OKC 47

İlk yarı sonucu.

Fisher 9 sayıyla ve %100 şut yüzdesiyle oynuyor. :tiphat:

Şu Fisher bozdu işi resmen x factor oldu OKC'nin şu ana kadar.

Zor oldu ama son çeyrekte aldık maçı. Çok sıkı maç oldu.

4.çeyreğin başındaki o lanet oyunumuz olmasa maçı almıştık.

2.maçı kesinlikle ve kesinlikle alacağımızı düşünüyorum. Fisher reis'e de helal olsun, heyecanında hicbir eksilme yok.

Cevap: Batı K. Final | San Antonio Spurs 1-0 Oklahoma City Thunder

2. maçı daha rahat alırız. Bu maçta çok ekstra top kayıpları yaptık ilk yarıda ve de Dany Green çok boş atışlar kaçırdı ki normalde bunları atar. Ayrıca Tim Duncan reis de bana göre vasat bir oyun sergiledi atabileceği turnikeleri atamadı o da daha iyi bir maç çıkarır 2. maç.

İkinci maçta Durant'ı yavaşlatmak için de Stephan Jackson'a daha fazla süre veririz muhtemelen. Bu maçı çeviren en kritik adam oydu çünkü. Geri dönüşte savunmadaki katkısı müthiş. Hatta bir çılgınlık yaparak ilk maçta rezilleri oynayan Dany Green'in yerine onu başlatabilir. Westbrook'un karşısında Kawhi Leonard, Durant'ın karşısında ise S. Jackson çok iyi olur.

benim tahminim bu seride ilk 2 macin birini okc(bir mac kaldi), sonraki 2 macin birini spurs alir ilk 4 maci 2-2 gecerler diye tahmin ediyorum.. 5. maci kazanan seriyi alir bence. o da okc diye tahmin ettim

nba. comda macin özetini izleyin, 3. ceyrekten sonra Gregg Popovichin takimi uyandiran konusmasini dinleyin. Adam gercekten süper bir Koc. Reis.

Şahsen bende SAS şampiyonluğunu bekliyorum Batıda. Belki yüzük de onlara gider..

[video=youtube;M5xM8Z618zI]https://www.youtube.com/watch?v=M5xM8Z618zI&feature=youtu.be[/video]

[video=youtube;nCQ_JKaCq50]https://www.youtube.com/watch?v=nCQ_JKaCq50&feature=youtu.be[/video]

Üst Alt