Batı K. Final | San Antonio Spurs 2-4 Oklahoma City Thunder | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Final | San Antonio Spurs 2-4 Oklahoma City Thunder

4yp0s.png

4yp5h.png
4yp2d.png
4yp5w.png

Cevap: Batı K. Final | San Antonio Spurs 0-0 Oklahoma City Thunder

Lakers gibi yalama takım değil SAS. Cool bir takım, ben iki takıma da başarılar dilerim

Güzel ve bir o kadar da zor bir seri olacak. Bizim için Lakers'tan daha iyi bir eşleşmeye sahip OKC. Normal sezondaki 3 maçın ikisini kazanmıştık ki kaybettiğimiz maç ilk maçtı ve o ilk maçta da takım olarak bugünkü kadar iyi olmadığımız bir dönemdi.

Serinin kaderi bence Ibaka ve Perkins'in hücumdaki üretkenliklerine bağlı. Onlar hücum performanslarında normalin üzerine çıkmazlarsa seri bizimdir. Savunmada da bizi o kadar yavaşlatacaklarını düşünmüyorum, özellikle son iki maçta kayan pasları engellemekte çok zorlanmışlardı.

İlk 4 maç sonrasında durum 2-2 olur, her iki takım da deplasmanlarda bir maç alabilir. Sonrasında ne olur bilemem ve ne olursa olsun da şaşırmam.

4-2 alırız diye düşünüyor ve ümit ediyorum.

Kalbim OKC ile. Boston'umuz için OKC daha hayırlı olur.

2 tarafa da nötrüm. 4-3 bitsin seri güzel maçlar olsun

Spurs zannedildiginden rahat alacak bence. Nedenini sormayin, icimdeki his öyle. En fazla 4-2ye getirir Okc.

Herkesin beklentisi Thunder-Heat finali ama Spurs-Celtics finali olacak,bakın görün.Çok daha zevkli bir final olur,son yıllarında Duncan vs Garnett şampiyonluk savaşı:)Şampiyonluğu da çok net Spurs haketti bu sene.

spurs celtics finali igrenc olur.

ya okc ya heat'in finalde olmasi lazim bu sene.

ben Pacers-OKC olur diyorum :cool:

spurs celtics finali igrenc olur.

ya okc ya heat'in finalde olmasi lazim bu sene.

ben Pacers-OKC olur diyorum :cool:

Pacers,Reggie Miller´ı tekrar basketbola döndürürse belki final oynayabilir.Ayrıca Spurs-Celtics finalinin neyi iğrenç?Spurs,bu senenin en iyi basketbol oynayan,takım oyununu en iyi oynayan takım,Celtics finallerin takımı zaten.

Westbrook&Durant ikilisi takımı finale taşırlar. Go Thunder !!!

Oyun tarzları tamamen farklı iki takım, o yüzden sonucu önceden tahmin etmek çok zor. Ama ben thunder'ın ilk iki maçtan birini alıp seriyi 4-2 alacağını tahmin ediyorum.

Spurs alacak bence.

Edit:Yukarda yorum yapmışım lan zaten :D Neyse 7 maç sonunda Supurs alacak diyimde kıvırayım bari :D

Üst Alt