Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks

NBA_Bat%fd.png

la%20lakers.png
Vs.png
dallas%20mavericks.png

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers - Dallas Mavericks

Dallas sertlikten yılmazsa bu seriyi geçer.Çünkü iki takımın pota altıda eşit.Hatta Dallasın pota altı daha iyi bile denebilir.

Tyson Chandler ve yedeği Brandon Haywood Bynumu çok yıpratırlar.Tabi burada farkı Kobe yaratacak.

Gasolun Nowitzski tutabileceğini sanmıyorum.Dirk ne savunmalarda ne işler yaptı.Burada Dallas adına Jason Terry,Shawn Marion ve dönme ihtimali olan Caron Butlerın performansları önemli.

Lakers normal şartlar altında rahat geçmesi gerekiyor bu seriyi. 4-1 falan bekliyorum ben.

Bu seriyi Dallas da geçebilir hiç şaşırmam ama bence Dallas'ın looserlığı devam edecek bu playofflarda da.

Mavericks iyi eslesmiyor Lakers'e karsi. PG'leri vasat (Lakers'in en buyuk zaafi çabuk ve penetresi iyi olan guardlar) + Dirk'i savunabilecek kapasitede tam 4 kisi var(Odom,Bynum,Pau,Artest)

Bunun üstüne Chandler ofansta kocaman bir 0. Dirk'te savunmada çok vasat. Mavs takimi 90% orta veya uzak mesafeden kullaniyor toplarini, penetresi 0.

Lakers 5-6 maçta alir

Ne kadar anti lakerscı olsamda 4-1 Lakers macı alır, Lakers'ı yıkabıleceklerı tek yer guard ama ıkı veteran guard oldugundan dıger her pozısyonda avantajlı Lakers pota altında ozellıkle cirit atarlar :)

nba de lakersa en az ters gelecek ekip. kidd penetresi olmayan bir adam ondan lakersa sorun açmaz. lakers hızlı oyunculara karşı zorlanır dallas hızlı bir takım değil.

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-0 Dallas Mavericks

Son on yılda ilk kez playofflarda kaşrılaşıyorlar.Kobe ve Dirk iyi başladı.

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-0 Dallas Mavericks

Stojakovic'i özlemişim be. Kaç zamandır izlemiyordum Dallas'ı.

Üst Alt