Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 3-4 Oklahoma City Thunder


NBA_Bat%fd.png
memphis%20grizzlies.png
Vs.png
okc_thunder.png
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies - Oklahoma City ThunderÇok güzel bir seri olacak. Denver'dan daha fazla zorlayacak diye düşünüyorum Memphis OKC'yi. 4-2 veya 4-3 ile yine OKC geçer bu seriyi.Boyalı alanda özellikle mükemmel bir savaş bizi bekleyecek. Randolph Spurs serisinde mükemmel oynadı keza Gasol da aynı şekilde çok etkindi. Bunun olmasında kendilerinin iyi olmasının yanında rakibin de pota altında yetersiz olması onların bu kadar etkili olmasına sebep oldu. Memphis'in en etkili yanı boya altı fakat defansif anlamda da OKC boya atlında inanılmaz korkutucu. Özellikle Ibaka hayvani bir performans gösteriyor takaslardan sonra ilk 5'e yerleştikten sonra. Adam Denver serisinde 4.8 blok ortalama ile oynadı. Memphis'in uzunları bu seride bu kadar etkili olamayacağı için Memphis'in ekstra adamlara ve O.J Mayo'nun çok iyi performans göstermesine ihtiyacı var. Yoksa en fazla 1 maç alırlar.
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies - Oklahoma City ThunderKevin Durant ve Westbrook turu getirecektir , bu turdan hiç şüphem yok , yürüyedur OKC Thunder !!!
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies - Oklahoma City ThunderOKC tabiki favori ama Memphis evinde kolay kolay mac vermeyen takim.

7. maca kadar gidebilir ve ordan sürprizde cikabilir.4-3 OKC diyorum ama sürprize acik.
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies - Oklahoma City ThunderBu turu geçenin NBA finali oynamasını isterim.
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies - Oklahoma City ThunderZach&Gasol ile Ibaka&Perkins mücadelesinin çok sert geçeceğini düşünüyorum. Bu sertlik maça etki edecektir. Keşke Rudy Gay de olsaydı..

Oklahoma City 4-2 alır.
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies - Oklahoma City ThunderIbaka playofflarda boyle azmasa ve Perkıns takası yapılmasaydı Memphıs derdım ama artık City nınde pota altı saglam dısa oyuncularda buyuk ustunlugu olan City 4 - 2 dıyorum ama sansızlıgında boylesı ıste City yerıne Dallas olsa rakıplerı bence o zaman Memphıs tur sansı olurdu yınede Memphıs tebrık edıyorum boylesıne dısıplınsız ve genc bır kadroyu buraya kadar gelmesı buyuk basarı.
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 0-0 Oklahoma City ThunderMemphis Salih'in leş takımını elediğine göre misyonu bitti. Thunderlıyız.
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 0-0 Oklahoma City ThunderMemphis, Zach Randolph'a gözü gibi bakmalı. Rudy Gay'ın olmaması büyük talihsizlik.. :)
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 0-0 Oklahoma City ThunderThunder'a Duncan lazım yhaa. Tamamen etkisiz hala getirebilir Memphis uzunlarını. :):):):):):):)
 
Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 0-0 Oklahoma City ThunderThunder'a Duncan lazım yhaa. Tamamen etkisiz hala getirebilir Memphis uzunlarını. :):):):):):):)İyi de Duncan bir iki yıldır ciddi düşüşte olan bir adam. Yaşlılıktan dolayı eskisi gibi değil fiziki açıdan. Fundamental de bir yere kadar tutabilir bu adamları ki zaten 2.16'lık hayvani cüsseyle Marc Gasol'u bir yere kadar savunabildi adam. Gerçi o seride de neden Randolph'u o tutmadı anlamış değilim.
 
Üst Alt