# Batuhan Karadeniz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Batuhan Karadeniz

e56abfft1mm701810.jpg

Les Ottomans'da adı telaffuz edilen genç santrfor için Aysal "Disiplinsiz", Terim "Adam ederim" dedi. Düğmeye basıldı, 5 senelik anlaşma sağlandı

VE son dönemde Türk futbolunun en çok konuşulan isimlerinden biri olan Batuhan Karadeniz G.Saray'da... Her şey Les Ottomans Otel'deki Aysal-Terim zirvesinde başladı. İlk kez adı telaffuz edilen genç oyuncu konusundaki çekincelerini "Disiplinsiz" diye özetleyen başkan Ünal Aysal'a teknik direktör Fatih Terim'in yanıtı net ve ikna edici oldu: "Onu sadece ben adam ederim. Kazım'dan olduğu gibi ondan da maksimim verimi alacağım."

Eskişehirspor da sevindi!

TAKVİMLER 10 Ekim 2008'i gösterdiğinde Milli Takımımız'ın Bosna'yı 2-1 yendiği maçta ilk kez ay-yıldızlı formayı giydirdiği Batuhan'a bir kez daha kefil olan Terim, transfer için tam yetki aldı.

Hemen temasa geçilen Batuhan, ertesi gün Eskişehir yönetimine ayrılmak istediğini söyledi. Sezonu 7 golle tamamlayan 1.4 trilyon maliyetli oyuncudan para kazanarak kurtulma şansı doğan Eskişehir de onay verdi ve Batuhan'ın rengi önümüzdeki 5 sezon için sarı-kırmızı oldu.

Terim ısrar etti Batuhan bitti - Fotomaç

Cevap: # Batuhan Karadeniz

Sakın böyle bir hataya düşmeyin.En yakın zamanda vazgeçin bu bebeden.Bundan hiçbir yol olmayacağı çok uzun zaman önce belli oldu.

Eskişehirspor'un gözden çıkardığı Batuhan'ı Fatih Terim istedi

Eskişehirspor, büyük umutlarla Beşiktaş'tan aldığı genç yetenek Batuhan ile yollarını ayırıyor. Batuhan'dan istediği verimi bir türlü alamayan Eskişehirspor yönetimi, genç futbolcuyu gözden çıkardı.

Sezon başında büyük umutlarla alınmasına karşın futbolundan çok saha dışındaki yaşantısı ise dikkati çeken Batuhan, şimdi kendisine yeni bir takım arıyor. Bu arada, geçtiğimiz günlerde Yunanistan, Rusya ve İspanya liglerinden teklifler alan Batuhan'a bir teklifinden Galatasaray kulübünden geldiği öğrenildi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Batuhan, başka takımlarla transfer konusunda görüşme içerisinde olduğunu söyledi.

Batuhan'ın sezon başından bu yana gelişmesi ve daha iyi yerlere gelmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Uygun, "Başka diyecek bir şey yok.Batuhan'ın şuanda başka takımlarla transfer görüşmeleri var. Bu görüşmeleri sürüyor. Eskişehirspor olarak Batuhan ile ilgili kararı kısa sürede vereceğiz.'' dedi.

Öte yandan, Eskişehirspor'dan ayrılma hazırlığı yapan Batuhan'a bir teklifte Galatasaray kulübünden geldiği kaydedildi. Daha önce, Yunanistan, Rusya ve İspanya liglerinden teklifler alan Batuhan'a Fatih Terim´in ısrarla istediği öğrenildi.

Milli takımı çalıştırdığı dönemlerde Batuhan´a güvenip forma teslim eden Fatih Terim'in, Batuhan´ın sarı - kırmızılı forma altında başarılı olacağına inandığını ifade ettiği ileri sürüldü. Batuhan'ın ise bu teklife sıcak baktığı belirtildi.

(CİHAN)

Spor Eskişehirsporun gözden çıkardığı Batuhanı Fatih Terim istedi ZAMAN

Zuhahahahaha. Batuhan'ı aldık. Ulan ben bunu sabah akşam dövmek isterdim. Gitti bizimkiler aldı. Vay arkadaş

Bu çocuğu sevmiyorum arkadaş, antipatik geliyor. Umarım ben yanılırım ve bize hayırlı olur.

İlginç işler dönüyo.Drogba beklerken necati,batuhan falan.Bekleyelim görelim nolacak

Fatih Terim Batuhan'ı milli takıma da kazandırmak istemişti ama milli takım da coach olunca bir oyuncu ile ilgilenecek yeterli vakti olmuyor.

Umursamaz geçirdiği sezonda 7 gol atan bir isim biraz daha asılsa 14-15 golü rahat bulur ki ihtiyacımız olan birşey.Terim zamanında Emre'yi adam etmiş ki belki buna da bişeyler yapabilir.

Tuncay ve Batuhan. Kesinlikle Galatasaray'da görmek istemediğim iki oyuncu. Umarım hikayedir bunlar.

Ben bu sıpayı karşıma alıp sohbet dahi etmem. Gelicekse canlı yayında Fatih Terimden iki tane ense köküne tokat yesin, hiç konuşmadan fatmagül gibi boynunu büyüp ağlasın damla damla. Gururu kırılsın.. Ozaman olur , ozaman oynayabilir kanımca değilse imkansız.

Batuhan'ı adam edecek dünya üzerindeki tek teknik adam Fatih Terim'dir.

Batuhan'ın da son şansı. Bence o da biliyor. Kullanamazsa bir dönemlerin Ceyhun'u gibi küçük takımların sezon başında önemli sayılan ama hiç bir zaman tutturamayan oyuncularından olur çıkar. Bence iyi transfer olur. Önünde bekleyen Drogba ve Baros varken zevzeklik yapması mümkün dahi değil.

Batuhan'dan adam olmayacağını o genç milli takım maçında kaleciye penaltıyı nereye atacağını parmağıyla işaret ettiği an anladım. Böyle lakayıt olunmaz, böyle biri değil iyi topçu, iyi adam da olamaz.

Batuhan'ı adam edecek dünya üzerindeki tek teknik adam Fatih Terim'dir.

Batuhan'ın da son şansı. Bence o da biliyor. Kullanamazsa bir dönemlerin Ceyhun'u gibi küçük takımların sezon başında önemli sayılan ama hiç bir zaman tutturamayan oyuncularından olur çıkar. Bence iyi transfer olur. Önünde bekleyen Drogba ve Baros varken zevzeklik yapması mümkün dahi değil.

Bence sorunlu futbolcu hakkımızı Kazımla doldurduğumuzu düşünüyorum.Neden Fatih Terim, Batuhanı adam etmeye çalışsın anlamadım.Bence futbolda o dönemler geçti profesyonellik ön planda, dünyanın en büyük yıldızlarını seyrediyorum,Sahada basmadık yer bırakmıyorlar.Herkes görevini yapmakla mükellef diye düşünüyorum.

Bence sorunlu futbolcu hakkımızı Kazımla doldurduğumuzu düşünüyorum.Neden Fatih Terim, Batuhanı adam etmeye çalışsın anlamadım.Bence futbolda o dönemler geçti profesyonellik ön planda, dünyanın en büyük yıldızlarını seyrediyorum,Sahada basmadık yer bırakmıyorlar.Herkes görevini yapmakla mükellef diye düşünüyorum.

Adam etmeye çalışmalı çünkü kapasitesi yüksek bir oyuncu. Ha dünya standardından bahsediyosan takımlara Federasyon olarak biz 18 tane bulamıyoruz ama siz her biriniz kendinize en az 10 tane üst düzey Türk oyuncu bulun demiycen. Sorunun cevabı yabancı sınırında gizli.

Üst Alt