# Batuhan Karadeniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Batuhan Karadeniz

Cevap: # Batuhan Karadeniz

Bu herifi liseden tanıyan arkadaşlarım var. Batuhan hakkında söyledikleri tek kelime var. O da malın önde gideni olduğu.

bu adamdan zlatan olacağını düşünen varsa, ibrahim akın'Dan figo olacağını da düşünür, yeteneksizin teki.

böyle bir transferin konuşulması bile gereksiz. bazen batuhanın yetenekli olduğundan bahsedilir ama tek avantajı fiziğidir başka hiçbir yeteneğide yoktur bana göre. zaten karakter bunalımında bir genç...

bu adamdan zlatan olacağını düşünen varsa, ibrahim akın'Dan figo olacağını da düşünür, yeteneksizin teki.

Direk bana yaz, onu diyen benim. Lorik Cana senin gibiler icin dünyadaki top 3-5 önlibero'dan biri oldugu yerde Batuhan'da yetenek olarak bana göreelit seviyede meziyetlere sahip bir santrafor. Hoca istiyorsa eger Riera hatasının aksine sonuna kadar haklıdır. Denemekten zarar gelmez. Sonunda kaybeden Batuhan olur, Galatasaray degil.

Direk bana yaz, onu diyen benim. Lorik Cana senin gibiler icin dünyadaki top 3-5 önlibero'dan biri oldugu yerde Batuhan'da yetenek olarak bana göreelit seviyede meziyetlere sahip bir santrafor. Hoca istiyorsa eger Riera hatasının aksine sonuna kadar haklıdır. Denemekten zarar gelmez. Sonunda kaybeden Batuhan olur, Galatasaray degil.

lorik cana ile olayın ne alakası var, kel alakayı nerden kuruyorsun, bir tane gazete haberinden gaza gelip yzıyorsun burada, biliyormusun ki bu adamı alsan bonservisinin yarısını bjk'ye vereceksin, onu geçtim şu herifte öküz gibi boyu dışında ne yetenek gördüğünü söylesene?

bitirici vuruş varmı?

hız varmı?

disiplin adamlık var mı?

lorik cana ile olayın ne alakası var, kel alakayı nerden kuruyorsun, bir tane gazete haberinden gaza gelip yzıyorsun burada, biliyormusun ki bu adamı alsan bonservisinin yarısını bjk'ye vereceksin, onu geçtim şu herifte öküz gibi boyu dışında ne yetenek gördüğünü söylesene?

bitirici vuruş varmı?

hız varmı?

disiplin adamlık var mı?

Tabi ki bitirici vurus var. Pozisyon sezisi, golü koklaması ve hava topları mükemmele yakın. Karakteri sorgulanan cok topcu adam edildi bu kulüpte.

Kiralık gelsin bir sezon kulübün havasını alsın.

En fazla kendi kariyerini bitirir. Takım bundan ne zarar görücek anlamadım. Hoca tekmeyi basar haddini asarsa olur biter.

o dediklerini ne zaman izledin mete, adamda bir şey yok,bende isterdim senin gördüklerini ama adam 0, bir de bu klüp çocuk yetiştirme yuvası değil, fatih terim adam eder diye ite kopuğa kapıyı açamayız.

ayrıca yarım sezon risk alırsın, sonra takımın havasını bozar bütün sezon heba olur.

Şu güzel ortamın içine etmekten başka bir b.ka yaramaz.

Gelir, "Melo naber lan?" diye gevrek, gevrek konuşur, akla hayale sığmayacak komiklikler(!) şakalar(!) yapar.

Gelmesin ergen zihniyetli!

Bu kadar agresif futbolcu transfer ettik, eskaza F.T takımdan ayrılırsa bunlar birbirlerini parçalar mazallah :)

Fatih hocanın niyeti o zaman'dan belli. Arkandayız hocam. Eti de kemiği de senin. Al dene olmazsa salla gitsin.

[video=youtube;ElzYRflsj8g]https://www.youtube.com/watch?v=ElzYRflsj8g[/video]

Bu çocuğun problemi disiplin felan değil ki F.Terim adam etsin.Bu çocuğun problemi direk zekası.

Yinede yetenekli olduğu kesin.

Üst Alt