Batuhan Karadeniz'in Fazla Kiloları Olay Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batuhan Karadeniz'in Fazla Kiloları Olay Oldu!

[h=2]TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor'un forvet oyuncusu Batuhan Karadeniz'in gol sonrasındaki sevincinde dikkat çeken bir görüntü vardı. Batuhan'ın golünden çok, göbeği herkesin dikkatini çekti.[/h]
5293835.jpg

5293840.jpg

5293842.jpg

5293843.jpg

Niye konusunu açıyoruz ki bu sporcu müsveddesinin? Adamın bırak takımına kendisine saygısı yok. Birkaç seneye de tamamiyle yok olup gidecek.

Niye konusunu açıyoruz ki bu sporcu müsveddesinin? Adamın bırak takımına kendisine saygısı yok. Birkaç seneye de tamamiyle yok olup gidecek.

En saglam karakterli insanlar en dibi gorenlerden olusur.
Batuhan gercekten tam bir gerizekali ama pismanligin en buyugunu yasayacagi orta yaslarinda beyini nihayet ergenlik cagini atlatabilirse
futbolcularla iliskileri cok iyi bir teknik adam yada yardimci antrenor olabilir. Belkide ileride Turk milli takimini calistiracak, pozitif aurasiyla takimin basarisinda buyuk pay sahibi olacak.

En saglam karakterli insanlar en dibi gorenlerden olusur.
Batuhan gercekten tam bir gerizekali ama pismanligin en buyugunu yasayacagi orta yaslarinda beyini nihayet ergenlik cagini atlatabilirse
futbolcularla iliskileri cok iyi bir teknik adam yada yardimci antrenor olabilir. Belkide ileride Turk milli takimini calistiracak, pozitif aurasiyla takimin basarisinda buyuk pay sahibi olacak.

Bunu yapmazsa muhtemelen 40-50li yaşlarında aşırı dozdan otel odasında ölü falan bulunur. Gidişatı bu çünkü. Umarım aklı başına gelir.

İşin komik tarafı Batuhan'ın kiloları değil ki asıl komik olan bu adamın hala profesyonel liglerde futbol oynaması.

15 gol 15 asistle oynamıştı, bayağı iyidi gelmeden önceki sezon.

fernandao bursa'da gol kralı iken fenere geldi hayvandao oldu tarık eskişehir'de iken beğenilirdi bize geldi hali ortada. love , atıf örnekleri de verilebilir. büyük takımda oynamak başka . ancak benim fotoda dikkatimi çeken bir şey var o göbek nedir öyle ? nasıl oynadı o halle ?

fernandao bursa'da gol kralı iken fenere geldi hayvandao oldu tarık eskişehir'de iken beğenilirdi bize geldi hali ortada. love , atıf örnekleri de verilebilir. büyük takımda oynamak başka . ancak benim fotoda dikkatimi çeken bir şey var o göbek nedir öyle ? nasıl oynadı o halle ?
Bilemiyorum ancak o dönem o kadar göbekli değildi diye hatırlıyorum.

Fernandao Fener'e çok iyi katkı verdi, Love daha yeni geldi ve ona göre bir yapı yok Beşiktaş'ta. Aatıf Anadolu topçusuydu bariz, Tarık için de o dönemlerde gelmemeli bizde iş yapmaz diyordum benden başka diyenler de vardı, adam Eskişehir'de de her pozisyonda düşüyordu.

Neyse yabancı sınırı varken ligde bu kadar skor üretmiş bir oyuncuya 4 milyon euro vermeyi ben yanlış görmüyorum.

Çok sürüncemeli süreçler yaşandı ve o ortamda parlayamadı, bunu da garipsemiyorum.

Üst Alt