# Batuhan Tekin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ac2a9fba0c0548c3b2f1e62e29eb77dd.jpeg

BATUHAN TEKİN

DEFANS

Doğum Tarihi:
27.01.1999
Doğum Yeri: İstanbul
Geldiği Takım: Alt Yapı
Giriş Yılı: 2008
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2021

Moderatör tarafında düzenlendi:
Düzcespor Transfer Komites peş peşe bombaları patlatırken Başkan Kapoğlu transferlerin ses getirmesi için yoğun çaba harcıyor. Başkan Gökhan Kapoğlu’nun transfer sürecinde büyük oynadığı görüldü. Düzcespor son olarak Galatasaray Spor Kulübünden genç Milli takım oyuncusu ve birçok takımın istediği Batuhan Tekin’i transfer etti. Batuhan Tekin’in peşinde olan birçok 2. lig takımları bulunurken Başkan Kapoğlu’nun dostlarını araya sokarak bu transferi gerçekleştirdiği öğrenildi. Batuhan Tekin U-21’de 58, 2. Lig’te 2 müsabakada oynarken 7 kez’de Milli takım forması giydi. Tekin, alt liglerde ise 132 maça çıktı. Galatasaray’ın transfer edilen 27 Ocak 1999 doğumlu olan Batuhan Tekin için ileride doğabilecek satıştan yüzde otuz pay alacağı bilgisine ulaşıldı.

Potansiyel falan boş işler. Bugün Trabzonspor genç futbolculardan bu kadar kazndiysa üstüne düştüğü için başardı. Senin altyapin beğeniliyor ,üstüne düşmek yerine her sezon hazır futbolcu peşindesin. Nereye kadar hazır futbolcu ?

Ustat ben bunlari senelerdir soyluyorum
Cogu altyapi topcusunun konusunu ben acmisim :)

Tüketen futbol akli devam ettikce altyapidan star disinda topcu yetismez hoca suan pisirmek kafasinda degil hazir yemek istiyor malesef

Üst Alt