Batuhan'ın son oyuncağı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batuhan'ın son oyuncağı!

Batuhan'ın son oyuncağı​

60 bin TL ceza alan Batuhan, dün tesislerde 750 bin TL'lik arabasıyla boy gösterdi. Türk futbolunun şımarık çocuğu, “Yönetim bana verdiği ceza kadar hayatında ödeme yapmış mı?” dedi.

fft30mm1368168.jpg

Batuhan Karadeniz... Polislerle kavga etti, barları birbirine kattı, kamptan kaçtı, ehliyetini kaptırdı. 20 yaşındaki futbolcunun karışmadığı olay kalmadı. Son olarak Bursaspor maçında rakibine yumruk atan ve kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakan Batuhan, Eskişehirspor tarihinin en yüksek para cezasını almış, 60 bin TL ödemeye mahkum edilmişti. Herkes Batuhan’ın bu cezadan ders çıkarmasını beklerken, o kendisini ödüllendirdi. Altına son model Lamborghini marka otomobil çekti. Daha önce Ferrari’si olan, ancak Başkan Halil Ünal’ın baskısı sonrasında aracını satan genç futbolcu, geçtiğimiz aylarda ehliyetini kaptırmış olmasına rağmen dün tesislere yeni oyuncağıyla (!) geldi.

Düz koşu esnasında arkadaşlarıyla bağıra bağıra konuşan Batuhan, “60 bin TL ceza verdiler, bak uslanmadım kendime Lamborghini aldım” dedi. Milli oyuncu bununla da yetinmedi... Batuhan, “Eskişehir bana 60 bin TL ceza kesti de, acaba hayatlarında hiç o kadar para ödemişler mi? 2. vitesten sonra Lamborghini’yi boşa atıyorum ki, fazla benzin yakmasın” ifadelerini kullandı.

Cevap: Batuhan'ın son oyuncağı!

Bu araba icin 50 yil muhendislik yapip her gun simit ayran yemem lazim.Ama futbolcu olarak bir yetenegi olsa bile akli olmayan adamlar altina boyle OYUNCAKLAR aliyor.Adalet mi bu simdi olaya bak.

Bu araba icin 50 yil muhendislik yapip her gun simit ayran yemem lazim.Ama futbolcu olarak bir yetenegi olsa bile akli olmayan adamlar altina boyle OYUNCAKLAR aliyor.Adalet mi bu simdi olaya bak.

Futbolcu da değil ki bu adam. Torpilli fln birşey. Bu adamı Bank Asya'da oynatmazlar normalde. Ama işte bizim eşşek liginde böyle şeyler oluyor.

ulan biz para bulamiyoruz

böle angut kuslari yeteneklerinin! kiymetini bilmiyor

böle ligin ben taaa ........

Oha lan Guti'ye Naber lan diyebilecek kadar gereksiz olan bu dallamanın bindiği arabaya bak.Futbolcu olmak varmış cidden:eek:

Üst Alt