Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Musiala Stuttgart dogumlu, ve annesi alman. Cocuk 7 yasina kadar alman bir takimda oynamis ve sonra annesi ingilterede devam okumus diye oraya yerlesmisler.

Bence ingilizden fazla alman sayilir bu cocuk.

Bayern Münih'in başına geçmeyi kabul eden Julian Nagelsmann, Leipzig'den sözleşmesinin feshedilmesini istedi. (Kicker)

Bayern Münih, Julian Nagelsmann ile 2026 yılına kadar sözleşme imzaladı. Bayern Münih, Nagelsmann için Leipzig'e 15 milyon avro ödeyecek. Ödenecek bedel, ilerleyen zamanlarda 20 milyon avroya ulaşabilir. (Bild)

Bayern Münih CEO'luk görevini devralacak olan Oliver Kahn: "Haaland'la ilgili hamle yapacağımızı düşünenler durumu henüz anlamadı. Oyuncunun transferi 100 milyon avro'nun üzerinde bir maliyete neden olacak. Bu rakamlar, Bayern Münih için hayal bile edilemez durumda."

bugün alman milli takımını izleyince bu başarısızlığın bayernle ilişkisi var mı diye düşündüm.

bildğiniz gibi geçtiğimiz sene şampiyonlar ligini aldılar fakat bayernin kadrosu hiçte o kadar iyi değil. kadrolarında 36 neure , 32müller, 33 lewa gibi yaşlı bir kadro var.

transfermarktan baktım biraz kadrodaki isimlerin çoğu tanınmamış eskisi gibi robben ve riberyler yok. gelecek seneye ilişkin bir kehanetim olacak olursa bayern ne ligi alır nede şampiyonlar liginde yarı finaller falan görür.

bunu görmek için aman aman bir futbol bilgisine gerek yok herşey ortada.

Üst Alt