Bayern Münih'te Carlo Ancelotti ile Yollar Ayrıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih'te Carlo Ancelotti ile Yollar Ayrıldı!

ancelotti_bayern_2016_17_sopracciglio_750x450.jpg

Bayern Münih, teknik direktör Ancelotti'nin gönderildiğini resmen açıkladı.

FC Bayern trennt sich von Carlo Ancelotti - FC Bayern Munchen

Bu adam gibisi gelmedi özlüyoruz be reis
a428beac4062940c5f810457d9f9f231.jpg

Gelmez de zaten çünkü o yıl, o kadronun zirve senesiydi ve asla sadece hocaya bağlı değildi. Heynkes iyi vakitte bıraktı ve efsane olarak anılıyor, kalsaydı o başarı devam etmeyecekti çok yüksek ihtimalle.

Dün de yazmış birileri ben de ekleyeyim. Orta sahaları ciddi şekilde zayıf. Alcantara iyi oyuncu olsa da sürekli ilk 11 oynayıp liderliği alacak adam değil Tolisso çok genç Vidal ise gidiyor. O dönemi hatırlayalım Bastian ve Kroos'un zirve seneleriydi, kanatlarda da esen Rib-Rob vardı. Müller yine iyi durumdaydı şu an bu yaşında çöküşe girdi adam resmen.

Buna rağmen geçen yıl Real'e maçı hakemle vermeseler muhtemelen CL'yi alırlardı.

Çok iyi kadrolar kuruluyor ama bu kadroların devam iskeletini kurmayı büyük takımlar bile beceremiyor.

Tuchel yada Nagelsmann H.O.

Dün galiba Van Gaal macdaydi

Nedense Ancelotti dün bilerek öyle bok gibi kadro kurdu. Resmen Birakin beni Milana (mesela ) gitmek istiyorum gibiydi

Son düzenleme:
Münih şu anki piyasaya ısrarla dahil olmak istemiyor. Lewa da bundan bahsetmişti zaten. Alttan oyuncu da çıkarmıyorlar, illa ki birilerini almak zorundalar. Robbery yaşlandı, Müller inanılmaz düşüşte. James kapalı kutu şu ana dek.

Münih'te performanslarına güvenilebilecek 3-5 oyuncu var bence. Thiago, Lewa, Neuer, Kimmich ve belki Hummels. Özellikle ön taraf için birileri gerekiyor.

Adam degil zaten, kovuldugu iyi olmus, gec alinmis bir karar hatta. Simdi o sakizini, arsiz arsiz cignemeye devam edebilir.

Bence hocadan çok sorun kadroda. Yenilenmesi gerekiyor, başta kanatları olmak üzere birçok oyuncunun vadesi doldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt