Bayern Münih'ten Türkiye'ye Büyük Terbiyesizlik! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bayern-munih-ten-tepki-ceken-hata-turkiye-yi-13533684_3894_m.jpg

Şampiyonlar Ligi finalisti Bayern Münih, resmi Twitter hesabından dünya başkentlerinde ve önemli şehirlerde tarihi final maçının saat kaçta başlayacağını gösteren bir haritada yayınladı. Haritada İstanbul ve Ankara'ya yer verilmezken, Türkiye komple deniz olarak gösterildi.

Bundesliga ekibi Bayern Münih'in resmi Twitter hesabından yayınladığı, dünya başkentlerinde ve önemli şehirlerde Şampiyonlar Ligi final maçının kaçta oynanacağını belirten haritadaki Türkiye hatası tepki çekti. Haritada Ankara ve İstanbul'a yer verilmezken, Türkiye komple deniz olarak gösterildi. Yüz binlerce Türk futbolsever, söz konusu duruma tepki gösterdi.

Şampiyonlar Ligi finalinde Fransız ekibi Paris Saint Germain ile karşılaşan Alman kulübü Bayern Münih, maç başlamadan 4 saat önce Twitter hesabından bir harita paylaştı. Dünyadaki önemli başkentlerde ve ülkelerde yerel saatler ile maçların kaçta başlayacağını gösteren haritadaki skandal Türkiye hatası ise tepki çekti.

TÜRKİYE'Yİ HARİTADAN SİLDİLER
Haritada Ankara ve İstanbul ile ilgili bir saat gösterilmediği gibi Türkiye haritadan silinmiş bir şekilde servis edildi. Tepki çeken gelişme üzerine yüzlerce Türk futbolsever, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan Bayern Münih'in paylaşımına tepki gösterdi.

Haberler

Yaptıkları yenilir yutulur değil yalnız, desen ki harita da bir yer yanlış olmuş dersin sosyal medya ekibi mallığı. Ama burda ciddi art niyet var, deniz göstermişler, Türkiye'yi ciddi anlamda sevmiyo herifler.
Bariz şerefsizlik ya bir de bu koduğum şerefsiz kulübünün diloluğunu falan yapanlar var.

Her haltta duyar kasan hırbolar bakalım buna ne diyecek.

Bariz şerefsizlik ya bir de bu koduğum şerefsiz kulübünün diloluğunu falan yapanlar var.

Her haltta duyar kasan hırbolar bakalım buna ne diyecek.

Espiriye vurulacak bir olay değil zaten bu, ciddi canım sıkıldı ve sinirlendim. Ülkemizin iç işlerini biz eleştiririz, ama hiç bir zaman alman kaşarlığı fransız kaşarlığı yapmadım yapmam. Böyle kendini popülist gösterip eleştiri yapıcam diye bülük yalayanlar bunu da yalasın. Bak sana toprak vermemiş adamlar, senin yaşam hakkın yok.

Espiriye vurulacak bir olay değil zaten bu, ciddi canım sıkıldı ve sinirlendim. Ülkemizin iç işlerini biz eleştiririz, ama hiç bir zaman alman kaşarlığı fransız kaşarlığı yapmadım yapmam. Böyle kendini popülist gösterip eleştiri yapıcam diye bülük yalayanlar bunu da yalasın. Bak sana toprak vermemiş adamlar, senin yaşam hakkın yok.
bayernin konusunu felan silsek ?

Yav aynı şeyi biz yapsak neler neler denir ne olaylar olurdu.

Ligdeki tüm takımların kafasını ezerek başarılı olan şerefsizin önde gideni bir kulüp göz göre göre Türkiye'ye hakaret ediyor bir de utanmasalar bunu savunacak tipler falan var, olayı taşşağa falan alıyorlar.

Üst Alt