BBL 11/12 H:15 | Galatasaray MP 90-72 A.Petkim | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:15 | Galatasaray MP 90-72 A.Petkim | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:15 | Galatasaray MP 90-72 A.Petkim | Maç Sonucu

2 günde 6da 6 yaptık :tiphat:

Bayan voleybol (Ankaragücü 0-3 Galatasaray)

Futbol (Galatasaray 5-1 Karabük)

Kadın basketbol (Galatasaray MP 83-54 Kayseri Kaski)

Tekerlekli sandalye (Galatasaray 100-29 Karagücü)

Erkek voleybol (Galatasaray 3-0 Niksar)

Erkek basketbol (Galatasaray 90-72 Aliağa)

Hakan Üstünberk'in gidişi ve Mahmuti'nin transfere olumsuz bakarken şimdi transfer yapmak istemesi

Üstünberk ile bir problem mi vardı yoksa ben mi fazla derin düşünüyorum

2 günde 6da 6 yaptık :tiphat:

Bayan voleybol (Ankaragücü 0-3 Galatasaray)

Futbol (Galatasaray 5-1 Karabük)

Kadın basketbol (Galatasaray MP 83-54 Kayseri Kaski)

Tekerlekli sandalye (Galatasaray 100-29 Karagücü)

Erkek voleybol (Galatasaray 3-0 Niksar)

Erkek basketbol (Galatasaray 90-72 Aliağa)

Aynen renkfdal çok iyi bir hafta geçirdik

Oktay Mahmuti: "Şuan transfer için hala oyuncu arıyoruz ve mutlaka bulmalıyız da.Ufak bir katkı yapacak birisi bile olsa takıma katmaya çalışacağız.Yeter ki takımımızın düzenini bozmasın."

Kesinlikle ufak bi katkı yapacak bile olsa bi uzun şart. Özellikle Songaila ne yaptığı belli değil bu maçta bu kadar sayı atması beni şaşırttı. Fakat her an top kaybı yapabilecek durum da ve bi devamlılığı yok.

Geçen sene iki sampiyonlugumuz çalindi sesimiz cikmadi,F.Ulker macina malum hakem verildi sesimiz cikmadi,bugun sahadaki rezillikler ortada yine birsey yok.Bilmiyorum artik nereye kadar...

Maça fırtına gibi başladık. Resmen bir ara Aliağa sayı atamaz diye espiri yapmaya başladık ki, 2.ci çeyrek tamamen farklı bir oyun ortaya çıktı. 3.cü çeyrek hakemlerin bir yerlerinden element uydurmaları resmen tribünlerin sinirlerini iyice gerdi.

4.cü çeyrek savunmayı hatırladığımız zaman dengeler yerine geldi. Ama şu dengesizlik sıkıntısı daha çok can yakacak. Maç içindeki ruh halimiz gece gündüz gibi değişiyor. Artık bence bu durumlara şimdilik geçici bir çare olarak, NBA maçlarında olduğu gibi seyircinin "defence" yerine "konsantrasyon" diye bağırması olur. Şayet akıllarına konsantrasyonlarının 1 sn bile kaybetmemeleri gerektiği gelse.

Üst Alt