BBL 11/12 H:19 | Galatasaray MP 83-46 Hacettepe Ü. | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:19 | Galatasaray MP 83-46 Hacettepe Ü. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:19 | Galatasaray MP 83-46 Hacettepe Ü. | Maç Sonucu

Savoviç kalır

Seneye size lı 5 i unutun

Mahmuti avuç ovuyodur aha adam edecek bi keko daha buldum diye :D

teşbihte hata olmaz her maç 40 fark atıcaksak Recep Şen hocada ilerleyen yıllarda baş antrenörümüz olabilir :)

savoviçten bi andriç yaratırsalar furkanıda iyice pişirirseler harbi ilginç bir takım oluruz. daha göksenin ilkanın sertaçın gelişmelerinden bahsetmedim ki göksenin yavaş yavaş alışıyor.

Süre dağılımı çok iyiymiş. Ter idmanı havasında geçti maç zaten. Haftaya Efes'e koyup liderliği almak lazım. Tabii önce Oly.

Daha çok var ama şimdiden play-off eşleşmelerini düşünüyorum. Kalan maçları da düşününce şu anki tabloda Fenerbahçe Ülker ilk 3 içerisinde yer alamayacak gibi gözüküyor. Çok büyük bir ihtimalle normal sezonu 4. olarak tamamlayacaklar. Bu durumda sezonu lider tamamlamak bence bir avantaj olmayacak. Yarı final serisinde geçen sene olduğu gibi Efesle, Feneri birbirinin kucağına bırakmak lazım diye düşünüyorum.

Play-off için daha çok maç var ama görünen o ki, Galatasarayımız lider bitirecek. Çok dengeli bir takım hâline geldik giren çıkan hiç fark etmiyor devam sorunu ufakta olsa var ama onu da Play-off da hallederiz. FB - BJK içeride Efes ve Banvit dışarıda bu maçlar haricinde kayıp yaşayacağımızı düşünmüyorum. O 4 maçtan içeride olanları aldık mı zaten işlem tamamdır diye düşünüyorum.

Daha çok var ama şimdiden play-off eşleşmelerini düşünüyorum. Kalan maçları da düşününce şu anki tabloda Fenerbahçe Ülker ilk 3 içerisinde yer alamayacak gibi gözüküyor. Çok büyük bir ihtimalle normal sezonu 4. olarak tamamlayacaklar. Bu durumda sezonu lider tamamlamak bence bir avantaj olmayacak. Yarı final serisinde geçen sene olduğu gibi Efesle, Feneri birbirinin kucağına bırakmak lazım diye düşünüyorum.

2. veya 3.olursak yine daha iyi bence de.Zira 1 olursak FB %80 4.olacağından yarı final de onlar ile eşleşeceğiz.2. veya 3. olursak Banvit veya Beşiktaş rakibimiz olur gibi duruyor.

fb yi şu haliyle her türlü yeneriz neyin hesabını yapıyosunuz ki :)

fb yi şu haliyle her türlü yeneriz neyin hesabını yapıyosunuz ki :)

Fenerbahçe Ülker her haliyle kesinlikle Banvit ya da Beşiktaş' tan çok daha tehlikeli bir takımdır. Sonuçta bir Euroleauge takımıdır ve çok tecrübeli oyuncuları vardır.

Öyle her türlü yeneriz diye bir şey yok.

Fenerbahçe Ülker her haliyle kesinlikle Banvit ya da Beşiktaş' tan çok daha tehlikeli bir takımdır. Sonuçta bir Euroleauge takımıdır ve çok tecrübeli oyuncuları vardır.

Öyle her türlü yeneriz diye bir şey yok.

Ben şimdiki oyunlarını kastediyorum zaten.

Fener 5.bitirip Beşiktaş'a elenir çeyrek finalde.

Üst Alt