BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:20 | A.Efes - Galatasaray MP | 4 Mart | 17.30 | Lig TV 3

Beyer, avrupa kupaları bitti, artık önümüzde sadece lig kaldı. Efes maçında takımımıza tribünde destek. Pazar günü futbol maçı da yok, akşam 17.30 gayet uygun bir zaman.

Bizim seyirciler stadi doldurabiliyor mu? Yoksa yasak mi?

GS'ın bu sene Türkiye sınırları içinde sadece 4 malubiyeti var . Aldığı bütün malubiyetlerdeki ana sorun ; rakibin hacimli uzununu savunamamak oldu .

Fb ' yi deplasmanda basketbol olarak eziyorduk , eşleşmede bir tek Oğuz Savaş problem yarattı . Efes'te Barac , Bjk maçında Mensah Bonsu ...

O kadar denildi şu takıma sizelı bir uzun alın diye ama nafile . Hem de Zaza'yı gönderdikten sonra almadılar . Takımın en önemli parçasını yolluyorsun , yerine adam almıyorsun . Pivot yolluyorsun , yerine pivot almıyorsun . Şaka gibi bizim yöneticiler ya :asd:

Efes maçında da en büyük handikapımız boyalı alanda olacak , net . J.Gordon'un olmayışı da çok büyük şanssızlık .

Jamon Gordon yok mu? O zaman kazanamayiz. Acik ve net

eyup yıldız gordon ve ender oynayacak demiş

eyup yıldız gordon ve ender oynayacak demiş

Güzel haber ben kazanacağımızı düşünüyorum.

Bu haberlerden sonra ikiside önemli bizim için.

Zaten Gordon reis ters geliyor.

Yarın bir 4000-5000 taraftarımız inşallah gider salona veya fazlası.

Gordon oynarsa iş değişir. Bu sefer %51 biz kazanırız.

5000 kişilik atmosfer bile yeter.

zaten baskının rakip takımı etkilediğini düşünmüyorum. atmosfer sadece kendi takımını 2 gömlek yukarı çıkarır. ıslıktan falan ben etkilenmemiştim. bilmiyorum onlar hiç etkilenmez her halde :asd:

GS'ın bu sene Türkiye sınırları içinde sadece 4 malubiyeti var . Aldığı bütün malubiyetlerdeki ana sorun ; rakibin hacimli uzununu savunamamak oldu .

Fb ' yi deplasmanda basketbol olarak eziyorduk , eşleşmede bir tek Oğuz Savaş problem yarattı . Efes'te Barac , Bjk maçında Mensah Bonsu ...

O kadar denildi şu takıma sizelı bir uzun alın diye ama nafile . Hem de Zaza'yı gönderdikten sonra almadılar . Takımın en önemli parçasını yolluyorsun , yerine adam almıyorsun . Pivot yolluyorsun , yerine pivot almıyorsun . Şaka gibi bizim yöneticiler ya :asd:

Efes maçında da en büyük handikapımız boyalı alanda olacak , net . J.Gordon'un olmayışı da çok büyük şanssızlık .

Zaza gönderilmedi.

Adamı lockout bitesiye kadar almıştık zaten lockout bitti ve gitti.

Galatasaray tarafları dolacak biletler tükendi.. Oradayım yarın..

Jamon'la ilgili bilgi yok sanırım.Yada var ama burda bizle paylaşılmıyor:31: :D

Bizim seyirciler stadi doldurabiliyor mu? Yoksa yasak mi?

seyirci değil taraftar

stad değil salon ;)

jamon oynayabilecekmiş sanırım,efes yeni koçuyla bi çıkış peşinde,h.içi cska karsısında her ne kadar fark yemiş olsada 3 periyot iyi basketbol oynadılar,hücumda baya hareketliydiler.takım savunmasını EL de ki son efes macı gibi yaparsak galip geliriz,ligde 2.olsak da sorun yok.. 1.lik ve 2.lik arasında pek bi fark da yok zaten..

shumpert bugün kendine gelicektir ve macı kazandıracaktır aynı rytas macında olduğu gibi hadi aslanım utandır bizi

Beyler bu Kazlıçeşmeye hangi toplu taşım aracıyla gidilir, Eyüpteyim ben..

Gordon oynarsa bizim bu maç, Shumpert öper affetmez.

Shumpert, Savanoviç'le falan eşleşirse ayvayı yedik. Savanoviç üste bütün parayı girmek lazım öyle bir durumda.

Maçı kazanırsak liderlik gelebilir ama lider olmak avantaj olacak mı derseniz ksein değil.Her ne kadar bu sene kötü olsa da FB Ülker'den kaçmamız lazım.Zira Banvit'te çok komplike oynuyor.

Üst Alt